woolloomooloo - zasady zamówienia

Awatar użytkownika
woolloomooloo
Kontakt:

woolloomooloo - zasady zamówienia

Post autor: woolloomooloo » 20 sty 2009 11:27

Witam i szyję głównie z myślą o mamach i ich dzieciach. To co szyję najczęściej to nosidełka MEI TAI jednak powstało już też kilka pouchów, chust kółkowych no i torebek. Właściwie od torebek zaczęło się całe moje szycie i jak tylko mogę w wolnych chwilach do nich wracam.
Czas oczekiwania zależy od ilości osób w kolejce w danej chwili (w tej sprawie należy się kontaktować mailowo). Ale szyję dużo i czas ten nie przekroczył nigdy 2-3 tygodni.

Dodam że nosidła powstają TYLKO W JEDNYM EGZEMPLARZU !!!

Zapraszam: woolloomooloo@op.pl

Awatar użytkownika
Monsun
Kontakt:

Re: woolloomooloo - zasady zamówienia

Post autor: Monsun » 26 lut 2009 14:59

Super te Twoje MT - poleciłam siostrze, sama mam już za duże dziecko, przy drugim skorzystam ;)

Ale ponoć zajęta jesteś..realizacja zamówienia dopiero za miesiąc, tak trzymaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
woolloomooloo
Kontakt:

Post autor: woolloomooloo » 08 mar 2009 00:35

Monsun pisze:Super te Twoje MT - poleciłam siostrze, sama mam już za duże dziecko, przy drugim skorzystam ;)

Ale ponoć zajęta jesteś..realizacja zamówienia dopiero za miesiąc, tak trzymaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dzięki wielkie.
Faktycznie ostatnio kolejka się wydłużyła ale będą powstawały w międzyczasie mt bez zamówienia. Zapraszam na stronę i bloga.

margo903

Post autor: margo903 » 26 lis 2015 19:53

Jeśli szyjesz to może zainteresują Cię tkaniny z nadrukami na zamówienie. Popatrz tutaj cottonbee.pl. Wykonane są z dobrej, certyfikowanej bawełny. Jeśli potrafisz szyć to z pewnością wyczarujesz z nich cuda.

maciek.fredro
Kontakt:

Post autor: maciek.fredro » 17 lut 2016 08:33

Dla osób, których pasją jest samodzielne szycie ubrań polecam tego bloga z ciekawymi artykułami- nadruki.

pomaranczka

Post autor: pomaranczka » 24 paź 2016 20:14

No blog bardzo ciekawy to fakt, można znaleźć tam dużo informacji.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogłoszenia”