Rzucenie palenia - jak tego dokonać?

Powiedz to głośno... będziemy Cię wspierać!
opiekunka

Re: Rzucenie palenia - jak tego dokonać?

Post autor: opiekunka » 21 maja 2017 20:30

Tak sobie teraz pomyślałam, że ważną rzeczą może być wsparcie pozostałych członków rodziny. Czasami to może wiele pomóc.

akmita
Kontakt:

Post autor: akmita » 22 maja 2017 14:08

Przede wszystkim eliminacja czynników, które zazwyczaj współwystępowały z paleniem. To są największe zapalniki dla tego problemu. Wystarczy teżś do tego silna wola: nie potrzeba żadnych tabletek. Rzucać można wiele razy ale jeśli się nie poddasz, za którymś razem na pewno się uda. Ja rzuciłam prawie rok temu. I nie używałam żadnych wspomagaczy.

mama

Post autor: mama » 08 lip 2017 10:45

Zakochać się....... Najlepsza motywacja do rzucenia palenia. Dla kobity niepalący facet to supcio, dla faceta poszanowanie. Można jechać na E, ale sama nie mogę uzywac, bo mnie strasznie dusi i kaszlę co chwila. Wolę jednak stracić kasę, ale mieć świety spokój.

Bella

Post autor: Bella » 15 lip 2017 08:46

No nie dziwię się, że kaszlesz podczas palenia. W końcu to jest dym. Ja też kaszlę jak przebywam w zamkniętym pomieszczeniu. Jak jest gęsty dym to potrafią nawet łzy lecieć. Płuca też się bronią i dlatego taki kaszel.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Cele na ten tydzień”