Własna firma

Powiedz to głośno... będziemy Cię wspierać!
Bernardo
Kontakt:

Re: Własna firma

Post autor: Bernardo » 13 lip 2017 09:51

własna firma to świetna sprawa, ale ważne jest to, żeby odpowiednio zbadać rynek, bo bez tego albo nie wychodzi, albo nawet nie zaczyna

kalicki12

Post autor: kalicki12 » 19 lip 2017 13:19

Własna firma to moim zdaniem bardzo dobry pomysł. Oczywiście tylko wtedy, kiedy macie na nią pomysł. Jeżeli macie w planach wysyłanie korespondencji firmowej to na pewno przyda Wam się kopertownica.

Zuzianna

Post autor: Zuzianna » 24 lip 2017 13:06

Przy własnej firmie cały czas musicie obserwować rynek, stosować różne innowacyjne rozwiązania, dbać o bezpieczeństwo i rozwój firmy. Dlatego polecam zapoznać się z opcjami jakie proponuje dla was T-mobile. Jest to m.in kolokacja danych, storage, backup.

mamaja

Post autor: mamaja » 26 lip 2017 07:47

Prowadząc biznes, szczególnie taki, który opiera się na naszej twórczości jak tworzenie tekstów czy pisanie bloga, należy przede wszystkim zadbać o to by te nasze autorskie treści były w pełni bezpieczne. Ja ze swojej strony polecam ten program antyplagiatowy.

mamciok

Post autor: mamciok » 26 lip 2017 15:48

ja prowadzę biuro rachunkowe :) nie jest źle choć konkurencja jest spora ;p

MamaDietetyk

Post autor: MamaDietetyk » 29 sie 2017 22:31

Najłatwiej to popytać znajomych, poważnie wtedy i opłaty są jakoś lżejsze i informacja jest szybsza niż Internet więc okazja nie przeleci koło nosa. To z doświadczenia wiem :P jaką masz działalność? Ja teraz zastanawiam się nad otwarciem spółki, bo firma się rozrasta i jednoosobowa działalność już to być nie może, zastanawiam się nad czymś takim jak gotowe spółki zoo , bo jak myślę o papierkowych i urzędniczych sprawach to mnie nosi, masz, lub ma ktoś jakieś doświadczenie w tym temacie?

Wiewiórka

Post autor: Wiewiórka » 31 sie 2017 11:12

Własna firma to brzmi dumnie, ale każdy kto się tym zajmuje wie doskonale, ile pracy się z tym wiąże i jak wiele zadań trzeba wypełnić, by można było funkcjonować na najwyższych obrotach. W takich przedsiębiorstwach przemysłowych na przykład bardzo istotną rolę odgrywają systemy wodne, szczególnie te związane z uzdatnianiem, a jak już o tym mowa, to warto zdawać sobie sprawę z tego, że korekcja fizyko-chemiczna wody i jej kondycjonowanie zadanie dla http://www.bpserchem.pl/oferta/preparat ... ania-wody/, czyli innymi słowy należy wiedzieć, że zadbanie o bezpieczeństwo i czystość wody ma ogromne znaczenie dla samej firmy i jej prowadzenia. W końcu każdy chce funkcjonować i pochwalić się najwyższą jakością prowadzonej działalności.

elabarbara

Post autor: elabarbara » 07 wrz 2017 19:40

Mój mąż myśli też nad własną firmą ale transportową. Myśli na początek o kilku samochodach by się rozwijać i oczywiście też paru dobrych kierowcach. Znalazł już firmę która zajmuje się rozliczaniem czasu pracy pracowników. Polecili nam ją znajomi którzy już korzystają z ich usług.

milaro

Post autor: milaro » 10 wrz 2017 15:09

Zanim założy się własną firmę, warto pamiętać o kosztach. Na niektóre rzeczy stać nas od ręki, ale kilkaset złotych na zrobienie porządnej strony internetowej warto odłożyć. W przypadku braku czasu i gotówki pomocne będą małe pożyczki. Można się za taką rozejrzeć na przykład tutaj https://pl.getbucks.com. Ja sama się nad taką zastanawiam. Oczywiście nie zachęcam do przesady. Pieniądze bardzo łatwo wydać, ale warto pomyśleć, co nam tak naprawdę potrzebne w naszym biznesie. :)

Loomlor

Post autor: Loomlor » 12 wrz 2017 12:16

Ja się właśnie zastanawiam nad otworzeniem własnej działalności. Intrygują mnie bardo polskie urządzenia medyczne - http://medikapoland.com/urzadzenia/ tego producenta. Myślicie, że to będzie dobry pomysł na biznes? W końcu salonów odnowy biologicznej i medycyny estetycznej powstaje coraz więcej!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Cele na ten tydzień”