Własna firma

Powiedz to głośno... będziemy Cię wspierać!
RenuJi

Re: Własna firma

Post autor: RenuJi » 24 lut 2016 15:24

Moim zdaniem ciekawą formę prowadzenia działalności, może być parking. Jeżeli posiadamy kawałek gruntu gdzieś przy lotnisku, albo nawet blisko centrum, na pewno na brak klientów nie będziemy narzekać. A wszelkiego typu pachołki, czy blokady parkingowe możemy kupić online w sklepie internetowym.

kreatynka

Post autor: kreatynka » 25 lut 2016 13:42

A jeśli szukacie tanich domen, pod stronę internetową waszej firmy, to moim zdaniem dobrą ofertę mają w domeny.pl. Moja znajoma właśnie w tym miejscu rejestrowała domenę, no i nawet ceny przedłużania domen są tutaj atrakcyjne.

Sunsin

Post autor: Sunsin » 29 lut 2016 13:54

Własna firma to nie jest łatwy pieniądz i warto o tym mówić chociaż obecnie jest dużo łatwiej niż kiedyś, jak założyć i prowadzić firmę, żeby zarabiać. W gruncie rzeczy zarabiać można na wszystkim, kwestia tylko w naszym podejściu i odpowiednim przygotowaniu się do tematu.

zuzia.gola

Post autor: zuzia.gola » 17 mar 2016 15:49

Każda firma musi także dobrze wyglądać i mieć swój indywidualny wygląd, w tym celu warto zainwestować na sam początek.

elwirunia1

Post autor: elwirunia1 » 20 mar 2016 18:50

Niestety nie napisałaś jaki charakter ma mieć Twoja działalność (chyba, że przeoczyłam jakiś post). Bo jeśli potrzebujesz umeblować czy to biuro jakieś rachunkowe lub szafki dla pracowników zakupić.

mamuśka58

Post autor: mamuśka58 » 30 mar 2016 08:32

Warto tez zastanowić jak prowadzić księgowość, ja bym decydowała się na biuro rachunkowe Business-tax. Mają już swoją renomę, bo są na rynku od 1993r. Prowadzą działalność na cały kraj i prowadzą firmy online business-tax.pl. Dokumentację dostarcza sie kurierem lub w formie skanerów.

ZenobiKenobi

Post autor: ZenobiKenobi » 21 kwie 2016 14:11

Ciekawym pomysłem, który mi ostatnio wpadł do głowy to szkoła języka angielskiego.
No i znalazłam! Pomysł na biznes szkoła językowa.

Co więcej, nie jest tutaj potrzebna żadna sala czy lokal na stałe wynajmowany, wystarczy tylko zebrać grupę osób zainteresowanych, resztę wykonuje się już pod znaną marką, salę można na przykład wynajmować w szkole na 3 godziny tygodniowo, a także w szkole można zostawić ulotki z propozycja nauki języka angielskiego i w taki sposób stworzyć sobie grupę. Jedyne czego nie unikniemy to znajomość języka, tak aby można go było uczyć :)

zuzia.gola

Post autor: zuzia.gola » 27 kwie 2016 10:15

Własna firma to wyzwanie jak pewnie każdy wie. Ale także dużo podejmowanych decyzji zwłaszcza na sam początek, gdy jednak klientów może nie być tak wiele. Jak planujemy otworzyć coś z sensem to powinno mieć ładną aranżację wnętrza, o którą może zadbać studio: 370studio.pl , zna się na tym dobrze. Wykonują kompleksowe usługi (space branding) architektura + grafika + identyfikacja wizualna . W ten sposób może będzie więcej potencjalnych klientów.

Perream
Kontakt:

Post autor: Perream » 27 kwie 2016 11:00

Ja mam już własną firmę, ale staram się o dofinansowanie do firmy. Interesuje mnie min 30tyś. Ktoś z Was orientuje się gdzie mogę takie uzyskać?

mamuśka58

Post autor: mamuśka58 » 12 maja 2016 07:06

My a właściwie mój mąż ma firmę budowlaną. I stwierdzam, że bardzo ważna jest reklama, by firma mogła zaistnieć. Zamawiamy, ulotki, wizytówki, plakaty. Ważną rzeczą jest mieć drukarnię, terminową i solidna. A i co ważne tanią.
Dobra reklama to jednak podstawa.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Cele na ten tydzień”