Własna firma

Powiedz to głośno... będziemy Cię wspierać!
Bernardo
Kontakt:

Re: Własna firma

Post autor: Bernardo » 13 lip 2017 09:51

własna firma to świetna sprawa, ale ważne jest to, żeby odpowiednio zbadać rynek, bo bez tego albo nie wychodzi, albo nawet nie zaczyna

kalicki12

Post autor: kalicki12 » 19 lip 2017 13:19

Własna firma to moim zdaniem bardzo dobry pomysł. Oczywiście tylko wtedy, kiedy macie na nią pomysł. Jeżeli macie w planach wysyłanie korespondencji firmowej to na pewno przyda Wam się kopertownica.

Zuzianna

Post autor: Zuzianna » 24 lip 2017 13:06

Przy własnej firmie cały czas musicie obserwować rynek, stosować różne innowacyjne rozwiązania, dbać o bezpieczeństwo i rozwój firmy. Dlatego polecam zapoznać się z opcjami jakie proponuje dla was T-mobile. Jest to m.in kolokacja danych, storage, backup.

mamaja

Post autor: mamaja » 26 lip 2017 07:47

Prowadząc biznes, szczególnie taki, który opiera się na naszej twórczości jak tworzenie tekstów czy pisanie bloga, należy przede wszystkim zadbać o to by te nasze autorskie treści były w pełni bezpieczne. Ja ze swojej strony polecam ten program antyplagiatowy.

mamciok

Post autor: mamciok » 26 lip 2017 15:48

ja prowadzę biuro rachunkowe :) nie jest źle choć konkurencja jest spora ;p

MamaDietetyk

Post autor: MamaDietetyk » 29 sie 2017 22:31

Najłatwiej to popytać znajomych, poważnie wtedy i opłaty są jakoś lżejsze i informacja jest szybsza niż Internet więc okazja nie przeleci koło nosa. To z doświadczenia wiem :P jaką masz działalność? Ja teraz zastanawiam się nad otwarciem spółki, bo firma się rozrasta i jednoosobowa działalność już to być nie może, zastanawiam się nad czymś takim jak gotowe spółki zoo, bo jak myślę o papierkowych i urzędniczych sprawach to mnie nosi, masz, lub ma ktoś jakieś doświadczenie w tym temacie?

Wiewiórka

Post autor: Wiewiórka » 31 sie 2017 11:12

Własna firma to brzmi dumnie, ale każdy kto się tym zajmuje wie doskonale, ile pracy się z tym wiąże i jak wiele zadań trzeba wypełnić, by można było funkcjonować na najwyższych obrotach. W takich przedsiębiorstwach przemysłowych na przykład bardzo istotną rolę odgrywają systemy wodne, szczególnie te związane z uzdatnianiem, czyli innymi słowy należy wiedzieć, że zadbanie o bezpieczeństwo i czystość wody ma ogromne znaczenie dla samej firmy i jej prowadzenia. W końcu każdy chce funkcjonować i pochwalić się najwyższą jakością prowadzonej działalności.

elabarbara

Post autor: elabarbara » 07 wrz 2017 19:40

Mój mąż myśli też nad własną firmą ale transportową. Myśli na początek o kilku samochodach by się rozwijać i oczywiście też paru dobrych kierowcach. Znalazł już firmę która zajmuje się rozliczaniem czasu pracy pracowników. Polecili nam ją znajomi którzy już korzystają z ich usług.

milaro

Post autor: milaro » 10 wrz 2017 15:09

Zanim założy się własną firmę, warto pamiętać o kosztach. Na niektóre rzeczy stać nas od ręki, ale kilkaset złotych na zrobienie porządnej strony internetowej warto odłożyć. W przypadku braku czasu i gotówki pomocne będą małe pożyczki. Można się za taką rozejrzeć. Ja sama się nad taką zastanawiam. Oczywiście nie zachęcam do przesady. Pieniądze bardzo łatwo wydać, ale warto pomyśleć, co nam tak naprawdę potrzebne w naszym biznesie. :)

Loomlor

Post autor: Loomlor » 12 wrz 2017 12:16

Ja się właśnie zastanawiam nad otworzeniem własnej działalności. Intrygują mnie bardo polskie urządzenia medyczne. Myślicie, że to będzie dobry pomysł na biznes? W końcu salonów odnowy biologicznej i medycyny estetycznej powstaje coraz więcej!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Cele na ten tydzień”