Własna firma

Powiedz to głośno... będziemy Cię wspierać!
mama89

Re: Własna firma

Post autor: mama89 » 05 gru 2017 21:20

Moim zdaniem prowadząc własną firmę bezwzględnie trzeba pamiętać o terminowych rozliczeniach. Można do tego zatrudnić księgową, ale na pewno taniej i wygodniej, będzie korzystać z księgowości online, przynajmniej ja tak robię. Jestem włascicielem biurowca w którym miesci się mini sklep na parterze, a potem kosmetyczka, fryzjer, sklepy. Fajna kasa z tego, ale wiele na głowie, teraz padła wentylacja w całym budynku i okazuje się duzy problem.

SzalonaMama

Post autor: SzalonaMama » 09 gru 2017 19:49

Teraz wiele osób , które prowadzą własną działalność korzysta z nowoczesnych rozwiązań takich jak na przykład Innowacyjny system RCP pozwoli zapomnieć o papierowych listach obecności , z każdego tabletu czy smartfonu zrobisz profesjonalny czytnik czasu pracy . Dzięki tej aplikacji mobilnej wszystkich pracowników powiadomi o zmianach w grafiku czy urlopach.

mamaja

Post autor: mamaja » 10 gru 2017 17:32

Zadbaj również o przestrzeń zewnętrzną inwestycji. Na pewno przyda Ci się namiar na producenta małej architektury, którego rozwiązania pozwolą zagospodarować terenem przed budynkiem firmy. Polecam sprawdzić ofertę firmy Komserwis. W ich asortymencie znajdziesz między innymi funkcjonalne i solidne kosze na śmieci.

berekatka

Post autor: berekatka » 15 gru 2017 09:26

Dzięki reklamie wizualnej na pewno nasza firma staje się bardziej rozpoznawalna. Warto mieć coś, co wyróżnia nas na tle innych firm. Znak, rozpoznawczy, logo itp. Podobają mi się przede wszystkim litery przestrzenne. To naprawdę zwraca uwagę.

berenica0330

Post autor: berenica0330 » 21 gru 2017 17:41

Witajcie Drogie Mamy, obecnie jestem mamą ośmiomiesięcznego Sebastiana :) oprócz tego wraz z mężem prowadzę własną firmę.Jestem księgową jednak obecnie nie ma dla mnie ważniejszych spraw niż mój skarb. Mąż postanowił, że przynajmniej na czas mojej nieobecności w pracy chce powierzyć prowadzenie naszego działu księgowości bankowi.
Mąż prosi mnie jednak żebym spróbowała wdrażać się w zasady regulaminów i cenników usług Banku.Przy wielu poszczególnych usługach jest napisane, cena ustalana jest indywidualnie.Chciałabym użyć jak najlepszych argumentów aby wynegocjować jak najlepsze ceny.Nie wiem jednak czy jest taka możliwość jak negocjacja z bankiem.Czy byłyście może w podobnej sytuacji sytuacji ?Będę ogromnie wdzięczna za Wasze opinie, ponieważ wiem, że wiele biznes Mam tu zagląda.Pozdrawiam Was i życzę Wesołych Świąt.

Awatar użytkownika
MBorasinski

Post autor: MBorasinski » 24 gru 2017 17:39

Poszperajcie na ten temat w Internecie. Moim zdaniem jest to dość dobre rozwiązanie :)
Boisz się odpowiedzialności, która może się narodzić w snach.

mamami

Post autor: mamami » 30 gru 2017 22:04

A ja podrzucam Wam te stronke - wfirma.pl. Jak ktoś prowadzi własny biznes to ksiegowosc to podstawa. Teraz dzieki takim stronom wygodnie mozna ja prowadzic nawet samodzielnie.

Suzana

Post autor: Suzana » 06 sty 2018 10:32

Niezależnie od tego, czym zajmuje się firma warto prowadzić jej reklamę w internecie. Ja na przykład staram się działać w social mediach oraz rozsyłać do klientów newsletter. To bardzo fajne i łatwe rozwiązanie jesli chodzi o promocję firmy w internecie. Działam teraz na platformie Emu Mail, skąd właśnie rozsyłam newslettery do klientów. To bardzo łatwa platforma, niedroga, a daje dużo możliwości.

Awatar użytkownika
anniee

Post autor: anniee » 08 sty 2018 11:35

Dokładnie, najwięcej zależy od naszej wytrwałości w dążeniu do celu. No i dobrego pomysłu :) Mój mąż ostatnio na fali sukcesu restauracji którą sam otworzył postanowił stworzyć mini browar. Przegląda strony i zamawia coraz to więcej sprzętu :) Mam nadzieję, że mu się uda bo jak widać każdy pomysł trzeba realizować :)

Loomlor

Post autor: Loomlor » 09 sty 2018 23:06

Też planuję otworzyć własny biznes :). Mam nadzieję, że wypali, jednak na tą chwilę potrzebuję dobrej firmy, której domeną jest tworzenie stron. Jeśli znacie taką firmę z Lublina lub okolic będzie mi bardzo miło jeśli podacie mi na nią namiary!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Cele na ten tydzień”