Załatwić konsultację u psychologa

Powiedz to głośno... będziemy Cię wspierać!
gasiorek

Załatwić konsultację u psychologa

Post autor: gasiorek » 18 lip 2014 11:58

Właśnie dowiedziałam się, że aby dostać się do psychologa w ramach NFZ, trzeba mieć skierowanie od lekarza pierwszego kontaktu. Z tym skierowanie jeszcze czeka się 3 - 4 miesiące na termin u lekarza. Tragedia. Człowiek z depresją 10 x zdąży popełnić samobójstwo a dziewczyna z anoreksją zdąży się zagłodzić. Muszę więc wybrać się gdzieś prywatnie. W Warszawie jest kilka przychodni Multimed i pewnie tam będzie najlepiej dostać się bez kolejki http://multimed.pl/zakres-uslug/specjalizacje/ . Kto z Was chodził prywatnie do psychologa? Czy pomogło?

forumowiczka

Re: Załatwić konsultację u psychologa

Post autor: forumowiczka » 21 lip 2014 12:47

Niestety, ale nasza służba zdrowia pozostawia wiele do życzenia. Jeśli trzeba się leczyć, trzeba iść prywatnie :/

Awatar użytkownika
Oluchna

Post autor: Oluchna » 24 lip 2014 14:21

Korzystając z psychologa wybrałabym małą, prywatną poradnię, a nie dużą klinikę ogólno medyczną.

Zuzula

Post autor: Zuzula » 03 lut 2015 13:56

Ja chodziłam prywatnie do Pracowni Psychorozwoju. Znajduje się ona na Gocławskiej i mogę ci polecić. Tu znajdziesz dokładny kontakt i listę psychologów: http://psychoterapia-kielczyk.pl/
Mi te wizyty bardzo pomogły, chociaż tak naprawdę to teraz myślę, że nie miałam nie wiadomo jak poważnych problemów, bo wielu ludzi ma gorzej. Nie ukrywam jednak, że lepiej mi bez nich. Nie będę się dokładnie zagłębiać w szczegóły, bo ni eo to tu chodzi, ale naprawdę psycholog to często bardzo dobre wyjście.

tytus87
Kontakt:

Post autor: tytus87 » 18 mar 2015 09:30

To jest właśnie taki kraj. Kiedyś mojego znajomego ząb bolał to po 6 miesiącach mógł się dostać do dentysty. Ogólnie jakiś dramat

Awatar użytkownika
Oluchna

Post autor: Oluchna » 19 mar 2015 20:15

tytus87 pisze:To jest właśnie taki kraj. Kiedyś mojego znajomego ząb bolał to po 6 miesiącach mógł się dostać do dentysty. Ogólnie jakiś dramat
To mało jest prywatnych stomatologów, że trzeba na fundusz czatować?

zapalana

Post autor: zapalana » 20 mar 2015 18:47

Oluchna pisze:Korzystając z psychologa wybrałabym małą, prywatną poradnię, a nie dużą klinikę ogólno medyczną.
Brawo!!!!!!!!!!!!! Ta reklama jest tak beznadziejna. Dziewczyna jakby chciała poszukać opinii z pewnością zajrzała by na portal opiniotwórczy.

starkus

Post autor: starkus » 13 kwie 2015 00:57

wszystko da się załatwić, nawet z dnia na dzień tylko zależy od zasobności portfela

nales

Post autor: nales » 01 cze 2015 12:25

starkus pisze:wszystko da się załatwić, nawet z dnia na dzień tylko zależy od zasobności portfela

Pieniądz dziś może wszystko.

WiktoriaSK
Kontakt:

Post autor: WiktoriaSK » 09 lip 2015 15:11

Znacie jakiegoś dobrego psychologa w Trójmieście? Koleżanka ma problem i chciałabym jej pomóc. Chodzi o przepracowanie swojego dzieciństwa. Ja co prawda skończyłam psychoterapie, ale jest dla mnie zbyt bliska i nie mogę zając się jej terapią, a nie znam żadnego dobrego specjalisty. Pomożecie?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Cele na ten tydzień”