wybrać projekt hali

Powiedz to głośno... będziemy Cię wspierać!
sylwia4012

wybrać projekt hali

Post autor: sylwia4012 » 23 sie 2014 20:49

Od tygodnia nie mogę ogarnąć tego tematu, a czas leci. Zastanawiam się nad tym, co musi w niej być bo techniczne kwestie zostawiam wykonawcy - CoBouw http://www.cobouw.pl/hale-stalowe . Jestem w dość komfortowej sytuacji, bo projekt też robi mi ta firma - ma świetne referencje i dotychczasowe osiągnięcia, ale w oparciu o moje potrzeby i pomysły. Chyba zdecyduję się tez na zaplecze biurowe, bo hala ma być dość duża. Mam czas do poniedziałku, więc mam nadzieję zdecyduję ostatecznie :)

kreatynka

Re: wybrać projekt hali

Post autor: kreatynka » 12 lis 2014 12:09

A w jakiej branży będziesz mieć swój biznesik? :D Bo ja nastawiam się na produkcję stroików świątecznych, ozdób świątecznych itd i postanowiłam jak już to budować nowocześnie, nawet zdecydowałam się na inwestycję w maty antypoślizgowe dla pracowników. Sama pracowałam w takiej branży (tam tez nabyłam doświadczenie) i wiem jakie to może być męczące, przez co też wydajność pracownika zdecydowanie spada.

Sunsin

Post autor: Sunsin » 14 gru 2014 20:14

Co w niej musi być? A co potrzebujesz? Jeśli natomiast chodzi Ci konkretnie, ze potrzebujesz np. regały, a nie wiesz jakie to też spokojnie możesz kontaktować się z wykonawcą bo Oni często współpracują z firmami więc możesz dostać lepsze oferty my coś podobnego mieliśmy u siebie z tym, że firma, która stawiała nam hale ( w sumie 4 o powierzchni łącznej prawie 8000 m2) to STALBAU - i nie chce mi się wierzyć, że Twój wykonawca tak jak Oni nie ma opcji generalnego wykonawstwa. Jak się na tym nie znacie, albo w firmie nie ma kto się tym zająć to jest to opcja naprawdę bardzo wygodna bo odbieracie jak wszystko jest gotowe łącznie z regałami.

kreatynka

Post autor: kreatynka » 05 lut 2015 10:13

Szukacie oferty wyposażeń magazynowych? Zajrzyjcie do Regały półkowe typu LOG 220 - LOG-SYSTEM i sprawdźcie ofertę wyposażenia do magazynów. Atrakcyjne ceny oraz solidny sprzęt.

ewkasola

Post autor: ewkasola » 11 cze 2015 08:47

Sunsin pisze:Co w niej musi być? A co potrzebujesz? Jeśli natomiast chodzi Ci konkretnie, ze potrzebujesz np. regały, a nie wiesz jakie to też spokojnie możesz kontaktować się z wykonawcą bo Oni często współpracują z firmami więc możesz dostać lepsze oferty my coś podobnego mieliśmy u siebie z tym, że firma, która stawiała nam hale ( w sumie 4 o powierzchni łącznej prawie 8000 m2) to STALBAU - i nie chce mi się wierzyć, że Twój wykonawca tak jak Oni nie ma opcji generalnego wykonawstwa. Jak się na tym nie znacie, albo w firmie nie ma kto się tym zająć to jest to opcja naprawdę bardzo wygodna bo odbieracie jak wszystko jest gotowe łącznie z regałami.

Bardzo dziękuję za te wszystkie odpowiedzi. Szukałam tego:)

Karolcia900

Post autor: Karolcia900 » 31 gru 2015 08:28

Najlepiej od razu wybrać takiego wykonawcę, który pomoże ze wszystkim od początku, od samego projektu :) Ja trafiłam na szczęście na takiego, który projektuje i buduje hale stalowe a to było mi bardzo potrzebne :)

Freddy

Post autor: Freddy » 27 sty 2016 21:21

Muszę zainteresować się bliżej tym tematem a także z czym to się dokładnie je. Kumpel coś wspominał na ten temat. Nie wiem czy pod to trzeba też coś stawiać. Pierwszy raz wrzucono mnie na głęboką wodę.

agrafka13

Post autor: agrafka13 » 27 wrz 2016 12:00

Na hali przydadzą się regały. Czy na jakiś drobny sprzęt czy na dokumenty będą w sam raz.

baska3

Post autor: baska3 » 10 lis 2016 14:49

:sick:

Tymoteusz1

Post autor: Tymoteusz1 » 26 paź 2017 07:46

Zgadza się, warto zadbać o takie kwestie już na samym początku. Skoro wiadomo, że w hali będziecie potrzebowali odpowiedniego wyposażenia, to od razu zapewnijcie sobie regały półkowe Metalsistem. To da Wam możliwość skupienia się na kolejnych wyzwaniach, które pojawią sie przed Wami podczas stawiania hali.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Cele na ten tydzień”