Jakieś dobre sklepy meblowe

Biznesmamy rozmawiają o biznesie.
Hokus

Jakieś dobre sklepy meblowe

Post autor: Hokus » 10 sie 2016 15:11

Uszanowanie forumowicze
Jakie są wasze ulubione internetowe sklepy meblowe? Jestem ciekaw typów, może też odkryję coś nowego. Moje to visby.pl
Pozdrawiam wszystkich!

gosh

Re: Jakieś dobre sklepy meblowe

Post autor: gosh » 11 sie 2016 12:40

Ja bardzo lubię Black Red White.

Anak00nda

Post autor: Anak00nda » 12 sie 2016 08:53

Ja też bardzo lubię BRW i uważam, że to dobry sklep. Ostatnio chodzą za mną ich moduły possi light. :right:

kruczek

Post autor: kruczek » 16 sie 2016 10:44

Hokus pisze:Uszanowanie forumowicze
Jakie są wasze ulubione internetowe sklepy meblowe? Jestem ciekaw typów, może też odkryję coś nowego. Moje to onemarket.pl i visby.pl
Pozdrawiam wszystkich!
Nie wyobrażam sobie kupowania mebli przez internet. Głównie dlatego, że co gdy meble nie spełnią moich oczekiwań? Oczywiście można oddać, ale kosztów zwrotu sklep internetowy nie poniesie. Dlatego kupuję w salonach, a w necie oglądam kolekcje, więc potem zakupy są ułatwione.

@Anak00nda a co to za moduły? Black Red White lubię, ale dawno tam nie byłam.

gagatka

Post autor: gagatka » 16 sie 2016 11:47

Dlaczego? W sieci są niemalże te same meble, co w sklepach stacjonarnych, tylko znacznie tańsze.

kruczek

Post autor: kruczek » 17 sie 2016 01:23

gagatka pisze:Dlaczego? W sieci są niemalże te same meble, co w sklepach stacjonarnych, tylko znacznie tańsze.
Ale w salonie stacjonarnym możesz zobaczyć meble, ocenić jakość wykonania i zgodność produktu z tym, co widziałaś np. na zdjęciu w katalogu online. "Na oko" nie ocenisz też wygody sofy i innych takich aspektów, a przecież są równie ważne co wygląd. Przecież kupując meble nie kierujemy się tylko ceną. Chyba że masz na myśli zakupy przez internet mebli, które wcześniej obejrzało się w salonie (w BRW jest możliwość zakupów przez internet, ale najpierw i tak chciałabym zobaczyć meble w realu, chociaż markę znam i sobie cenię).

Awatar użytkownika
Ania23

Post autor: Ania23 » 17 sie 2016 09:36

A może ktoś z Was miał już okazję zamawiać meble w sklepie internetowym Meblowiec.pl? Tutaj znajdują się podstawowe informacje na ich temat - meblowiec.wizytowka.pl. Szukam miejsca w którym mogłabym kupić meble ogrodowe na taras, stąd moje pytanie. Z góry dziękuję za pomoc ;)

nina_ky

Post autor: nina_ky » 17 sie 2016 09:55

Ja bardzo lubię Jysk. Tam mają takie meble, które mi się podobają.

Anak00nda

Post autor: Anak00nda » 18 sie 2016 09:31

kruczek pisze:@Anak00nda a co to za moduły? Black Red White lubię, ale dawno tam nie byłam.
to nowa kolekcja z Black Rea White. moduły są w nowoczesnym dizajnie, pasują właściwie do każdej przestrzeni, bo mozna je dowolnie konfigurować pod względem ilości i wygladu. Jest tam kilkadziesiąt różnych modułów do wyboru, mnóstwo kolorów frontów, decydujesz nawe o tym, czy chcesz postawić je na nóżkach (też masz kilka rodzajów do wyboru), czy wieszasz na ścianie - btw powieszone na ścianie wyglądają bardzo lekko.

Marta38

Post autor: Marta38 » 18 sie 2016 14:34

To dobre sklepy. Zastanawia mnie tylko kwestia cen, bo nie uważam, że są one najniższe z możliwych. W caromeble.pl widziałam podobne meble w lepszych cenach. Jeśli ktoś lubi przepłacać, to w porządku, ale ja szanuję moje pieniądze i nie lubię wydawać ich bez sensu, skoro gdzież można kupić analogiczny produkt taniej.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”