Sprzedaż za granicę - pomocy!

Adresy ciekawych stron, artykułów i poradników.
Awatar użytkownika
r0sie

Re: Sprzedaż za granicę - pomocy!

Post autor: r0sie » 24 lut 2014 15:51

gemma1993 pisze:Witam
Ostatnio rozpocząłem staranie o pozyskiwanie klientów dla mojego sklepu z ziołami za granicami naszego kraju postanowiłam wykonać stronę w obcych językach i promować ja na zagranicznych stronach www i forach bardzo pomocne dla mnie okazało się biuro tłumaczeń...

może już wystarczy tego spamu :thumbdown:
Ania

Zuzanna321

Post autor: Zuzanna321 » 17 lut 2015 09:11

Nie wiem czy tak do końca poprzednia wypowiedź to spam, ja tam widzę w niej nową ideę, czyli otworzenie sklepu internetowego prowadzonego w innym języku. Omija się wówczas prowizje stosowane przez Ebay, do tego przeliczniki walutowe stosowane przez Paypal. Rozwiązanie godne przemyślenia, zostaje w kieszeni kilkadziesiąt procent, wystarczy wypromować swój sklep w innych krajach i przekonać, że jesteśmy tańsi i do tego solidniejsi. Rzecz jasna trzeba mieć najlepiej domenę w tym kraju, gdzie prowadzimy sprzedaż no i dobrego tłumacza, no chyba, że osobiście język obcy znakomicie znamy.

Nallta

Post autor: Nallta » 12 paź 2016 09:55

jeżeli potrzebujecie pomocy językowej polecam biuro tłumaczeń centrum-jezykow.pl wykonują nawet bardzo trudne tłumaczenia techniczne tak jak ostatnio dla naszej firmy robią to bardzo szybko

RenuJi

Post autor: RenuJi » 08 kwie 2017 23:25

Generalnie sprzedaż czy to towarów, czy też usług poza granicami naszego kraju jest ogromnym wyzwaniem. Nie mniej jednak jeżeli jesteśmy zainteresowani eksportem, warto zajrzeć na stronę sfspoland.com/jak-eksportowac-na-malte . Firma ta posiada bowiem sporo doświadczenie w związku z działalnością, łączącą się z transportem międzynarodowym. Dlatego też na ich blogu bez wątpienia znajdziemy całe mnóstwo cennych porad, które będzie można wykorzystać przy prowadzeniu własnej działalności.

Bamberka

Post autor: Bamberka » 16 kwie 2017 09:46

Może warto by było nawiązać kontakty na forach biznes mam za granicą. Są i takie, tylko poszukać i jakoś porozumieć się by trzeba.

Roberto

Post autor: Roberto » 17 kwie 2017 17:31

Widzicie jak się skutecznie blokuje nasze inicjatywy, jak się tworzy przepisy, tak, żeby nikt tego nie rozumiał. Kraje gdzie są proste przepisy finansowe na tym zyskują, a u nas co się dzieje, kwitnie "ruska ruletka", nie wiadomo o co chodzi.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Działalność gospodarcza, ZUS’y, VAT’y i podobne tematy”