Drukarnie

Nie objęte powyższymi kategoriami.
awokados
Kontakt:

Re: Drukarnie

Post autor: awokados » 29 sie 2016 18:28

Warto przejrzeć ofertę drukarni Studio Siedem - sprawdzona, niedroga i terminowa firma.

Grazyna88

Post autor: Grazyna88 » 08 wrz 2016 10:02

Korzystamy :) Głównie dlatego, że drukarnia internetowa ma tę zaletę, że nie muszę opuszczać mojego domu-biura, żeby zamówić materiały, nie płacę nic za wysyłkę, a jeśli mam nóż na gardle, to mogę wybrać opcję druk express i zamówienie przychodzi nawet następnego dnia. Oczywiście, nie wszystkie drukarnie oferują takie warunki. Mogę Wam polecić viperprint, na ich stronie znajdziecie szczegółową ofertę i ciekawe promocje. Ja najczęściej zamawiam u nich materiały na szkolenia, czyli notesy, teczki, foldery i katalogi - zawsze w najlepszej jakości.

gienia159

Post autor: gienia159 » 11 wrz 2016 19:56

Ja korzystam z drukarni, która znajduje się we Wrocławiu. Taka drukarnia drukowała mi już ulotki i plakaty. Mają naprawdę sporą ofertę i każdy znajdzie to, co jest mu potrzebne. No i do tego atrakcyjne ceny.

Oliwa

Post autor: Oliwa » 17 wrz 2016 12:34

A ja polecę wam drukarnie rapidcrafting.com. Wykonaliśmy tam przepiękną makietę architektoniczną naszego osiedla. Teraz ta makieta jest ozdobą naszego biura spółdzielni. Pozdrawiam! :)

yvette

Post autor: yvette » 18 wrz 2016 19:05

Od siebie dorzucę namiar na drukarnię Labcreation - solidna firma! Cenię ich nie tylko za świetny poziom, jaki trzymają niezmiennie od lat, ale też za podejście do klienta, godne podziwu i naśladowania. Zamawiamy u nich duże nakłady materiałów reklamowych np. na targi, ostatnio w pliku był błąd, którego nie wychwycił żaden program do automatycznego sprawdzania plików, nasz grafik nawalił :/ a pracownik drukarni nie dość, że błąd wypatrzył, to jeszcze szybko poprawił, dzięki czemu zdążyliśmy z drukiem na czas :) Polecam!

zuzia.gola

Post autor: zuzia.gola » 26 wrz 2016 21:08

Zamiast drukować w drukarni to warto pomyśleć o dobrej drukarce z systemem ITS Epson, gdzie można tanio drukować. Fajne mają teraz promocyjne oferty, do tego 3 lata gwarancji i zapas tuszu na dwa lata.

matyy

Post autor: matyy » 07 paź 2016 21:30

Drukarka, nawet najlepsza, domowa nigdy nie dorowna cenowo wydrukom w drukarni. Nie ma takiej mozliwosci. A przy wiekszej ilosci wydrukowanych kartek, czy gadzetow reklamowych - to juz totalnie sie nie umywa. Jesli chodzi o drukarnie online, to moze http://diamond-druk.pl/ bedzie dobra opcja? Mozna zamawiac wszystko przez net, wybor jest naprawede ogromny. Szybki czas realizacji, darmowa dostawa, wysokiej jakosci wydruk - to ich glowne cechy.

gina37

Post autor: gina37 » 30 paź 2016 12:55

My też drukujemy w drukarni Labcreation. Już w sumie drugi rok. Drukarnia działa bez zarzutu, jakość zawsze super, zamówienie zrealizowane i dostarczone w terminie. Bardzo fajny personel - pomocny, kompetentny, to też ma olbrzymie znaczenie :)

Awatar użytkownika
Diana21

Post autor: Diana21 » 01 mar 2017 11:28

ja drukuje wszystko w Lapisart. Szybko i niedrogo

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne ciekawe strony”