Jaka forma reklamy najskuteczniejsza

...czyli pytania zaczynające się od jaki, jaka, jakie... i dotyczące biznesu
Bamberka

Jaka forma reklamy najskuteczniejsza

Post autor: Bamberka » 18 maja 2017 17:36

Zadaję sobie pytanie, jaka forma reklamy bywa najskuteczniejsza. Macie jakieś propozycje, może mnie oświecicie?

Ramona34

Re: Jaka forma reklamy najskuteczniejsza

Post autor: Ramona34 » 29 maja 2017 09:03

Może warto wykorzystać do reklamy jakieś stare oryginalne gadżety. Dla przykładu reklamując artykuły dla niemowląt w mieście, można wykorzystać stary wózek dla dzieci sprzed 100 lat. Do tego ciekawy strój z epoki i wg mnie super reklama, no w każdym razie mało spotykana.

Biznestata

Post autor: Biznestata » 07 lip 2017 11:19

To zależy czego taka reklama dotyczy. Zakład fryzjerski wymaga innej reklamy, innej portal internetowy.
Biznes

mamaja

Post autor: mamaja » 21 lip 2017 12:53

Moim zdaniem warto skupić się przede wszystkim na reklamie internetowej bo w internecie tkwi niesamowity potencjał jeśli chodzi o zdobywanie nowych klientów. Ja ze swojej strony polecam nawiązanie współpracy ze sprawdzoną agencją, która zajmie się takimi kwestiami jak na przykład pozycjonowanie. Jedną z lepszych ofert znalazłam w agencji Soluma SEM. Oferują też między innymi audyty SEO i profesjonalną analizę konkurencji. Te wszystkie elementy składają się na odpowiednie wypromowanie firmy w sieci.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jaki, jaka, jakie”