Samochód dla firmy

Biznesmamy rozmawiają o biznesie.
martynaF

Re: Samochód dla firmy

Post autor: martynaF » 03 paź 2017 13:50

W firmie dobrze jest skorzystać z leasingu - najwygodniejsza forma finansowania nowego samochodu. Ja osobiście polecam leasing samochodu w PKO Leasing, znam kilka osób, które z niego korzystają i są ogólnie zadowolone, bo warunki są bardzo dogodne.

nesnes

Post autor: nesnes » 04 paź 2017 14:23

Najlepiej nowy w leasingu, jeżeli firma ma duże podatki.

smalinosik

Post autor: smalinosik » 09 paź 2017 19:28

Ja bym postawiła na jakąś sprawdzoną i solidną markę. Taką propozycją może być na przykład volvo. Auta tej firmy są dobrze zaprojektowane i rzadko się psują. Jeśli szukamy rozwiązania dla firmy, to leasing będzie najlepszą opcją. Głównie, dlatego, że jest dużo tańszy od kredytu samochodowego.

basia123

Post autor: basia123 » 13 lis 2017 10:09

Swietnym rozwiazaniem jest wypozyczalnia dlugoterminowa. Jak potrzebujesz auto to bierzesz na miesiac, dwa itp. Ceny porownywalne do leasingu , a nie masz uwiazania na lata.

mama89

Post autor: mama89 » 15 lis 2017 17:56

Kupując samochód na firmę napewno wybrałabym luksusowe auto:) A co! Od zawsze marzyłam o BMW, w salonie w Katowicach bawariamotors.pl jest przemiła i bardzo fachowa obsługa. Warto podjechać i dowiedzieć się o ofercie leasingowej. Ja mam to w planach na początku przyszłego roku :) A wy jakie samochody lubicie? Ma ktoś BMW? Jak opinie?

Mannia

Post autor: Mannia » 15 maja 2018 21:45

Samochód dla firmy powinien być przede wszystkim tani w eksploatacji. Ekonomiczną jazdę zapewni wyłącznie LPG, uprzednio zainstalowane w pojeździe. Od kiedy Auto Gaz Śląsk http://autogaz.com.pl/ zamontowali rozwiązanie tego typu w naszym pojeździe firmowym to wydatki na paliwo znacznie się zmniejszyły. Zdecydowanie polecam rozwiązanie tego typu, które jest bardzo opłacalne!

Kirssteen

Post autor: Kirssteen » 21 maja 2018 11:50

wiadomo że najlepiej jest stawiać na najbardziej ekonomiczne rozwiązania. Tu możecie sporo zdziałać jeżeli chodzi o wybór samochodu, ale i również jest duże pole manewru w wyborem paliwa. Wiaodomo, że LPG będzie najtańsze, ale również diesle wychodzą tanio w eksploatacji. Może też własna stacja paliw w większych firmach będzie dobrym wyjściem. Wtedy niezbędna będzie hurtownia paliw zachodniopomorskie dla firm z tego rejonu. Możecie również zainteresować się takimi inwestycjami w firmie.

klara1

Post autor: klara1 » 21 maja 2018 20:01

Nie wiem czy posiadać całą flotę samochodów osobowych, czy całą flotę samochodów dostawczych, ale przypuszczam, że przyda Ci się namiar na lidera sprzedaży biopaliwa https://onico.pl/produkty/biopaliwa . Posiadasz samochody napędzane dieslem? Jeżeli tak to przedstawiam Ci biodiesla, czyli paliwo jest produkowane na bazie olejów roślinnych, przeznaczonym do pojazdów z silnikiem diesla.

SzalonaMama

Post autor: SzalonaMama » 21 maja 2018 21:09

Jeżeli auto ma jeździć w firmie to obowiązkowo powinieneś wyposazyć je w wideo rejestrator https://smartcams.pl/ Pracownik bedzie czuł się o wiele pewniej w takim aucie, gdzie będzie wiedzieć że moze udowodnić swoj brak winy w razie jakiejś stłuczki.

anna_ka

Post autor: anna_ka » 25 maja 2018 13:46

Powiedzcie mi czy zdarzyło Wam się zatrzasnąć kluczyki w firmowym aucie? Co wtedy robicie? Bo ja ostatnio pojechałam do klienta i jakimś cudem kluczyki zostawiłam w samochodzie, który po jakimś czasie sie zamknął :| Strasznie się zestresowałam ale klient był na tyle miły, że polecił mi wezwać serwis http://www.chimko.pl/awaryjne-otwierani ... hodow.html . Bardzo szybko przyjechał ślusarz i otworzył auto nie pozostawiając sladu. Szef do dzisiaj nie wie o tym :D chyba by mnie udusił :P

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”