Materiały reklamowe, opakowania - czy to dobry sposób?

…czyli jak wypromować swój biznes.
kubiaczka

Re: Materiały reklamowe, opakowania - czy to dobry sposób?

Post autor: kubiaczka » 08 kwie 2016 14:40

metoda faktycznie całkiem dobra ale też ciągle pojawiają się nowe i trzeba być mega na bieżąco w temacie, dlatego tak właśnie też lubię Packaging Innovations bez nich za nic w świecie bym nie nadążyła co jest trendy, co już nie, na jakie materiały stawiać... opakowanie jest chyba trudniejszym elementem niż sama zawartość w dziesiejszych czasach

elwirunia1

Post autor: elwirunia1 » 11 kwie 2016 07:26

Do tej pory kupowałam reklamówki w hurtowni, jednak mam zamiar zamawiać bezpośrednio od producenta.
Doczytałam, że można u nich zlecić nadruk, co dla mnie jest istotne, bo to będzie przy okazji super reklama punktu. A u mnie dość sporo reklamówek schodzi.

MamaBear

Post autor: MamaBear » 11 kwie 2016 14:46

Dobra reklama to tak hmmm 70% sukcesu... reszta to produkt na który jest popyt. Ja z przyjemnością kupuję produkty, które mają eleganckie opakowania a sklep, który posiada autorskie torebki, papiery, pieczątki, itp to dla mnie miejsce, które dużą wagę przykłada do estetyki i rozwoju. Jeżeli chodzi o ulotki i wizytówki to jak najbardziej, jednak umiejętnie rozdawane i np z jakąś zniżką :) chociażby jednorazową. Och i lubię wizytówki plastikowe :) są droższe, ale się nie pogną i jest większa możliwość, że je ktoś zachowa.

KarolaLola

Post autor: KarolaLola » 15 kwie 2016 14:02

Próbowałam różnego rodzaju nadruki, ale nie są trwałe dlatego teraz zdecydowałam się na inną metodę - haft komputerowy.

mikowska

Post autor: mikowska » 19 kwie 2016 02:48

Jasne, że to dobre rozwiązanie, chociaż nie należy ograniczać się tylko do jednej formy promocji. Strategia promocji musi być różnorodna. Polecam przetestować serwersms.pl - platforma daje dużo możliwości, ma przyjazny panel, jest dostępna z każdego urządzenia.

Awatar użytkownika
SoloKolos
Kontakt:

Post autor: SoloKolos » 10 maja 2016 10:47

Każdy sposób na reklamę firmy jest dobry. Można pomyśleć też o papierze firmowym, o zwykłych kartkach na zapiski, na których będzie nadrukowane logo firmy. To zawsze gdzieś zostaje i klient oswaja się jakby z całą identyfikacją wizualną firmy. Można je samemu drukować, kupić taniej więcej papieru i tak dalej, a można też zlecić. Nie ma też co stawiać na jedną formę czy sposób reklamy. Teraz najlepiej jak się działa na wielu frontach, od sieci po sprzedaż tradycyjną. Fajnie jest testować rozwiązania i się rozwijać w tym temacie.
Artykuły i urządzenia biurowe - sklep internetowy SoloKolos.pl

lila3

Post autor: lila3 » 17 maja 2016 10:01

Opakowania to wizytówka naszej firmy. Mam własny sklep internetowy i opakowania zamawiam od graffpak.pl. Kiedyś znajoma poleciła mi tą firmę, spróbowałam , zamówiłam i do tego czasu to robię ;) Z współpracy jestem zadowolona, dostawa zawsze na czas i bez problemu. Produkt wykonany profesjonalnie i solidnie.

aleksm

Post autor: aleksm » 23 cze 2016 18:12

mi się wydaje że trzeba też rozważyć udział w targach branżowych, te materiały reklamowe oczywiście się tam przydadzą. Takie eventy naprawdę dużo dają, Targi w Krakowie fajne imprezy organizują, na jesień jest Horeca, czyli targi wyposażenia hoteli i gastronomii, wybieram się oczywiscie

iza.izabela

Post autor: iza.izabela » 29 cze 2016 12:23

Opakowania na pewno robią dobre wrażenie, ale pamiętajmy też o tym, że zawartość musi być odpowiednio zabezpieczona. Ja znalazłam spory wybór takich zabezpieczeń w sklepie sklep.mazop.pl, opakowania same w sobie też mają, jakieś pudełka, kartony itp. :)

AgnieszkaWawa

Post autor: AgnieszkaWawa » 20 lip 2016 08:24

Wszystko zależy do tego jaki biznes posiadasz. Nie do każdego biznesu jest sens bądź jest opłacalne inwestowac w te formy reklamy. Jednak w wypadku produktu, opakowanie jest podstawą sprzedaży. Na półce sklepowej bardzo często decyduje estetyka produktu, a nie jego faktyczne właściwości.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Marketing i reklama”