Informatycy działający dla naszych sklepów

La Loba

Informatycy działający dla naszych sklepów

Post autor: La Loba » 18 kwie 2010 08:31

Mój sklep powstał 1 VI 2009.
Od momentu włączenia sklepu proszę mojego informatyka o poprawienie paru rzeczy. I już prawie rok mija, a poprawki nie są zrobione. Za każdym razem natomiast słyszę "w przyszłym tygodniu będzie na pewno zrobione". Już nie wiem, jak mam z nim rozmawiać.

Są to bardzo łatwe sprawy typu, żeby ktoś, kto kupuje za mniej niż 175 zł w momencie składania zamówienia miał informację, ze przy zakupach za 175 i więcej kurier jest gratis. No i nie mogę się doprosić. To niby taka drobnostka, a jaka ważna.

u Was to samo?

Awatar użytkownika
Olenia

Re: Informatycy działający dla naszych sklepów

Post autor: Olenia » 19 kwie 2010 11:53

Nie, mój programista jeśli chodzi o drobnostki działa od razu.

which

Post autor: which » 28 kwie 2010 22:13

Jeśli ktoś chciałby podzielić się dobrym programistą, chętnie skorzystam.

curly
Kontakt:

Post autor: curly » 30 kwie 2010 20:33

Hihi, znam ból ;) dlatego nauczyłam się sama pisać strony. To nie jest aż takie trudne zwłaszcza, że prawie wszystko można skopiować :ugeek: z neta (legalnie oczywiście :D )

which

Post autor: which » 02 maja 2010 10:10

Curly, umiem co nieco, jeśli chodzi o tworzenie stron (i stale się dokształcam), ale mam spore potrzeby przy tworzeniu dużego portalu. Potrzebuję dobrego i słownego programisty.

curly
Kontakt:

Post autor: curly » 02 maja 2010 11:35

which pisze:Curly, umiem co nieco, jeśli chodzi o tworzenie stron (i stale się dokształcam), ale mam spore potrzeby przy tworzeniu dużego portalu. Potrzebuję dobrego i słownego programisty.

I z tym jest problem. Wszyscy są dobrzy ale prawie żaden nie ma czasu i na wszystko trzeba czekać... mam 4 webmasterów a i tak większość robię sama, bo w biznesie nie ma czasu na czekanie... niestety ja też mam wielkie potrzeby (mam 9 serwisów) i często nie nadążam. Mam kilku znajomych z portalu webmasterskiego ale nie powiem niestety czy są słowni czy nie :( Jeśli faktycznie nikogo nie masz to może spróbujesz, któregoś z "moich" chyba, że dziewczyny polecą Ci kogoś sprawdzonego. Możesz też spróbować popytać u Piotrka Majewskiego (autor imple boota), on z pewnością Ci kogoś dobrego (nie taniego) poleci.

which

Post autor: which » 02 maja 2010 21:35

Hej, bardzo Ci dziękuję za konkretne informacje - w razie czego popróbuję.
Najprzykrzej jest faktycznie wtedy, kiedy nawet dobra płaca nie pomaga - bo sobie programista "spiętrzy" terminów :) . A wtedy tak, jak piszesz - można szukać drugiego, ale biznes nie czeka.

adka
Kontakt:

Post autor: adka » 10 maja 2010 10:13

no to widzę, że nie jestem sama...
u mnie podobnie to wygląda, choć mam ostatnio wspomagajacyh informatyków i tu sprawy dzieją się szybciej, ale słyszałam, ze z wieloma informatykami to juz tak jest, ze czeka sie na wykonanie dłuuuugo....

Awatar użytkownika
margotvb
Kontakt:

Post autor: margotvb » 28 sie 2010 20:04

Normalnie jak z majstrami od zwyklej budowy itp... Na szczescie sa wsrod nich slowni i terminowi.

Awatar użytkownika
werkam29
Kontakt:

Post autor: werkam29 » 22 wrz 2010 10:05

Ja mam wielkie szczęście bo mój ukochany Mąż jest informatykiem, nawet jak czegoś nie wie to poszuka w necie i rozwiązuje wszystko. Stronkę z resztą sam mi zbudował. Jest parę rzeczy jeszcze do zrobienia, ale myślę, że jest ok :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy internetowe - ogólnie”