Znaleziono 352 wyniki

autor: arlett
20 paź 2018 08:40
Forum: Usługi ogólnie
Temat: Przewóz osób i paczek
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 3882

Re: Przewóz osób i paczek

Firmy przewozowe to świetne rozwiązanie. Za niewielkie pieniądze można dotrzeć do dowolnego miejsca za granicą. Ja np trafiłam niedawno na http://www.eco-bus.pl/ Jeżdżą z Polski do Danii, ceny mają bardzo ok. Chyba skorzystam z oferty i odwiedzę niedługo rodzinę w Danii.
autor: arlett
20 paź 2018 08:33
Forum: Jaki, jaka, jakie
Temat: Masaż relaksacyjny zniweluje stres?
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 602

Re: Masaż relaksacyjny zniweluje stres?

Myślę, że masaż może bardzo pomóc w walce ze stresem. Sama myślę o wizycie w May Thai w Krakowie - http://maythai.pl/ Interesuje mnie masaż tajski z olejkami aromatycznymi. Mam siedzącą pracę przez co mój kręgosłup dostaje w kość. Poza tym stresu tez mi nie brakuje.
autor: arlett
20 paź 2018 08:29
Forum: Ogólne rozmowy
Temat: Wyposażenie biura
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 2139

Re: Wyposażenie biura

Wybierając meble do biura warto pomyśleć o kręgosłupie. Prawidłowa postawa podczas pracy jest ważna. Dlatego gdybyś szukała foteli biurowych, podpórek pod plecy lub podnóżków to zajrzyj na https://www.solokolos.pl/c2,Meble-biurowe Maja bardzo rozbudowaną ofertę i atrakcyjne ceny. Na pewno każdy znaj...
autor: arlett
18 paź 2018 22:42
Forum: Kobiety sukcesu
Temat: metoda na zdrowie
Odpowiedzi: 38
Odsłony: 8418

Re: metoda na zdrowie

O zdrowie należy dbać w każdy możliwy sposób. Nie należy zapominać o zdrowiu psychicznym, ono też jest bardzo ważne. Osoby mieszkajace za granicą, nie mogące udać się do psychologa lub psychiatry mogą śmiało skorzystać z pomocy w https://psychomedic.online/ Prowadzą konsultacje online 24/7 i maja św...
autor: arlett
17 paź 2018 22:20
Forum: Ogólne rozmowy
Temat: Psychoterapia przez internet
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 57

Psychoterapia przez internet

Mieszkajac za granicą może być ciężko znaleźć dobrego, godnego zaufania psychoterapeutę. Dlatego w takich przypadkach warto pomyśleć o terapii online. Klinika z Warszawy - https://psychomedic.online/ prowadzi tego typu terapię. Mają niesamowitych specjalistów z którymi mozna skontaktować sie 24/7.
autor: arlett
15 paź 2018 22:48
Forum: Ogólne rozmowy
Temat: Specjaliści psycholog
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 150

Re: Specjaliści psycholog

Podobnie jak ty uważam, że warto korzystać z pomocy psychologa. Bardzo dobra jest ta warszawska klinika https://psychomedic.pl/psycholog-warszawa/ Mozna umówić się na wizyte lub skorzystać z pomocy online. Oferta jest mocno rozbudowana.
autor: arlett
10 paź 2018 22:50
Forum: Ogólne rozmowy
Temat: Nerwica - jak leczyć?
Odpowiedzi: 43
Odsłony: 4715

Re: Nerwica - jak leczyć?

Myślę, że najlepiej udać się na terapię np do https://psychomedic.pl/psychiatra-warszawa Mają świetnych specjalistów i szybkie terminy. Sama choruję na nerwicę i wiem jak ważna i skuteczna jest terapia. Wcześniej napady nie pozwalały mi normalnie funkcjonować.
autor: arlett
09 paź 2018 19:40
Forum: Ogólne rozmowy
Temat: Dobry remont domu
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 699

Re: Dobry remont domu

My mamy stary dom po dziadkach i chcemy w nim zamieszkać. Czeka nas mnóstwo pracy tam ale myślę, ze damy rade a efekt końcowy wszystkich zachwyci. Zastanawiam się nad wynajęciem tej firmy http://tomgruz.pl/ Zajmują się wywozem gruzu i odpadów poremontowych w Warszawie i okolicach. Na pewno będzie sp...
autor: arlett
10 wrz 2018 05:28
Forum: Jaki, jaka, jakie
Temat: Jaka drukarka do etykiet
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 2454

Re: Jaka drukarka do etykiet

Etykiety samoprzylepne możesz bez problemu zamowić tutaj https://labelexpress.eu/
Wydrukują je i prześlą w Ciągu trzech dni. Oferta jest bardzo rozbudowana a jakość druku wysoka. Sama myślę o nawiązaniu współpracy z tą firmą.
autor: arlett
08 wrz 2018 08:14
Forum: Ogólne rozmowy
Temat: Restauracja w stolicy.
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 395

Re: Restauracja w stolicy.

Wiele osób chętnie odwiedza tą restaurację Rozdroze. Znajduje się niedaleko Łazienek Królewskich i jest mega klimatyczna. Sala jest duża więc bez problemu można wyprawić tam przyjęcia okolicznościowe. My zastanawiamy się nad weselem w tej restauracji.

Wyszukiwanie zaawansowane