Znaleziono 323 wyniki

autor: korisnilson
09 lis 2018 10:05
Forum: Ogólne rozmowy
Temat: Wrzody?
Odpowiedzi: 16
Odsłony: 2150

Re: Wrzody?

Konsultowałaś się z lekarzem? Moja znajoma kierowała się poradami dietetyka, przeglądnij sobie artykuł http://kochamczytac.pl/dieta-w-chorobie ... anatorium/ znajdziesz tam podstawowe informacje o takiej diecie. Wdaje mi się, że dla zdrowia warto zmienić niektóre nawyki żywieniowe.
autor: korisnilson
31 paź 2018 22:12
Forum: Ogólne rozmowy
Temat: Budowa domu
Odpowiedzi: 247
Odsłony: 142432

Re: Budowa domu

Czy podczas budowy domu, zaproponowano wam konsolidację gruntu, słyszeliście o tym pojęciu? Znajomy pokazał mi wpis o tym temacie http://eu-eu.eu/konsolidacja-gruntu-w-budownictwie-co-to-jest/ i próbuje się zapoznać z tym tematem. Jakie macie jeszcze sposoby na wzmocnienie gruntu, czy jest to duży k...
autor: korisnilson
31 paź 2018 00:48
Forum: Szalone pomysły...
Temat: elegancka sukienka
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 2638

Re: elegancka sukienka

Gdzie szukacie sukienek wyszczuplających dla młodych mam, macie jakieś konkretne typy? Czy informacje z tego poradnika o sukienkach http://sweetmama.pl/sukienki-codzienne-wyszczuplajace-dzianinowe-jakie-sukienki-przydadza-sie-mlodej-mamie/ są aktualne? Czym kierujecie się wybierając sukienkę dla sie...
autor: korisnilson
30 paź 2018 05:05
Forum: Inwestycje
Temat: Inwestycje
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 3120

Re: Inwestycje

Zastanawialiście się kiedyś nad inwestycjami w obligacje, planuje założenie firmy i szukam różnych sposobów jej finansowania, chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej. Znajomy pokazał mi wpis o obligacjach, które mogą finansować działalność firmy https://finanse.wp.pl/5-dowodow-na-atrakcyjnosc-obliga...
autor: korisnilson
27 wrz 2018 15:16
Forum: Aktualne sprawy
Temat: Chcesz mieć lepsze samopoczucie ?
Odpowiedzi: 46
Odsłony: 5194

Re: Chcesz mieć lepsze samopoczucie ?

Pewnie, że chce... Smutno mi bo przejmuje się znajomym który ma problemy zdrowotne. O chorobie zwyrodnieniowej stawów przeczytałam w artykule. Wtedy pierwszy raz zetknęłam się z tą chorobą. Wspieram go jak umiem, ale no cierpi biedak. Co można zrobić, żeby zmniejszyć ból przy takim problemie?
autor: korisnilson
27 wrz 2018 10:33
Forum: Ogólne rozmowy
Temat: bluza na siłownie
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 1736

Re: bluza na siłownie

Korzystam z bluzy, szczególnie po treningu. Śpieszę się na autobus, jestem zgrzana i nie chce być chora. Ja lubię szare i duuuże, żeby czuć się przytulnie.
autor: korisnilson
27 wrz 2018 09:52
Forum: Ogólne rozmowy
Temat: Konferencje w Warszawie
Odpowiedzi: 22
Odsłony: 1568

Re: Konferencje w Warszawie

Wydaje mi się, że warto zastanowić się nad współpracą z agencją hostess, wszystko zależy od tego jaki macie plan na reklamę. Zerknij sobie na artykuł http://faar.pl/czy-zajmuja-sie-agencje-hostess/ klienci są teraz bardzo wymagający. Warto szukać różnych sposobów, żeby do nich dotrzeć.
autor: korisnilson
24 wrz 2018 06:48
Forum: Rozwijajmy się
Temat: Studia - doradztwo i coaching
Odpowiedzi: 44
Odsłony: 13160

Re: Studia - doradztwo i coaching

Wydaje mi się, że jako studia podyplomowe mogą być przydatne w pracy. Studia podyplomowe wystarczą, żeby objąć takie stanowisko w pracy, potrzebne są również praktyki? Widzę jak sobie radzi z ludźmi, okiełznanie naszej rodziny bywa trudne, a co dopiero pracowników. Jestem ciekawa co z tego wyjdzie.
autor: korisnilson
21 wrz 2018 11:39
Forum: Szalone pomysły...
Temat: Pożyczka na rozwój firmy
Odpowiedzi: 59
Odsłony: 15294

Re: Pożyczka na rozwój firmy

Jakie dokumenty należy przedstawić gdy starasz się o kredyt gotówkowy, znajomy jest w silnej potrzebie. Co zrobić żeby nie odrzucili jego wniosku? Przeglądam wpis o kredycie gotówkowym http://najlepszykredyt24.pl/kredyty-gotowkowe-jakie-dokumenty/ i na co zwrócić uwagę? Co mogę zrobić żeby pomóc mu ...
autor: korisnilson
20 wrz 2018 12:45
Forum: Ogólne rozmowy
Temat: W jaki sposób spłacić kredyt we frankach?
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 1622

Re: W jaki sposób spłacić kredyt we frankach?

Myślicie, że są jeszcze ludzie, którzy biorą kredyt we frankach, interesujecie się jeszcze tym tematem? Przeglądam artykuły o kredytach, nie wiem jak podejść do tego tematu. Wcześniej ci ludzie mieli tańsze oprocentowanie teraz wyższe - jaki jest ogólny bilans?

Wyszukiwanie zaawansowane