Byłaś konsultantką, doradcą kosmetycznym, pracujesz?

Awatar użytkownika
Ela Medalis

Byłaś konsultantką, doradcą kosmetycznym, pracujesz?

Post autor: Ela Medalis » 15 lut 2014 23:55

Wiele słyszy się o konsultantkach różnych firm. Każda zachęca i mówi, że jest wyjątkowa. I pewnie maja rację.
ja poszukuję dziewczyn z pasją, nie bojących się wyzwań, która będzie chciała skorzystać z mojego doświadczenia i kupować kosmetyki dla siebie za grosze.
z czasem możesz zbudować własny Biznes i dołączyć do grona Liderów zarabiających od 1000 do kilkuset tysięcy co 3 tygodnie.

Zapisałam się jak jeszcze byłam za studiach......
dziś mam 27 lat, pracę, rodzinę, mieszkanie i jestem niezależna.
Polecam to uczucie kiedy się budzisz i cieszysz,że możesz wyjść do pracy :)

gasiorek

Re: Byłaś konsultantką, doradcą kosmetycznym, pracujesz?

Post autor: gasiorek » 22 mar 2014 23:21

To z pewnością komfortowa sytuacja, myślę jednak, że aby to osiągnąć, to trzeba się do tego zabrać profesjonalnie a nie tylko spontanicznie na fali marzeń. Dlatego postanowiłam, że dokształcę się w NLP pod okiem praktyka NLP i człowieka, który ma spore osiągnięcia w biznesie. Taką osobą jest dla mnie Adam Grzesik. Wybieram się teraz na kurs.

Sanczeska

Post autor: Sanczeska » 30 kwie 2014 19:38

A mnie sie wydaje ze praca jako konsultantka jest średnio satysfakcjonująca. Lepiej jesi poszukać czegoś konkretnego na outwork, ja widziałam tam dość dużo ciekawych ofert.

anja87

Post autor: anja87 » 06 maja 2014 16:47

jak chcecie popracowac w czyms innym to popatrzcie sobie nawet na taki film https://www.youtube.com/watch?v=TC3f6Fb1aec bardzo fajnie poakzuje co ejszcze oprocz kosmetykow mozna sprzedawac :)

Awatar użytkownika
madamsecretary

Post autor: madamsecretary » 10 lut 2015 10:17

Kiedyś być może praca konsultantki była opłacalna, ale dziś już trudno o klientki (Allegro, Rossmany i sklepy internetowe są za dużą konkurencją). Koleżanka, która pisze, że zarabia 1000 zł miesięcznie pomyliła się o jedno zero. Najwyżej 100 zł miesięcznie można z tego wyciągnąć.

lohhot

Post autor: lohhot » 10 lut 2015 14:13

Niestety jestem zbyt stara aby zacząć pracę jako konsultantka. Nie mam także najmniejszych wątpliwości, że szansa na prawdziwy sukces jest bardzo mała. Dla mnie praca byłaby zbyt stresująca. Może zarobię mniej, ale "od początku" będę wiedziała ile.

kubana

Post autor: kubana » 09 mar 2015 15:16

Ja pracowałam długi czas jako konsultantka Oriflame, ale ciężko wyżyć z takiej pracy. Wyciągałam czasami na miesiąc po 200-300zł, ale to wszystko. Ileż można mieć znajomych, którzy faktycznie zamawiają kosmetyki. Wiadomo, że to praca tylko w kręgu znajomych, bo każdy tak naprawdę ma jakieś konsultantki w swoim środowisku, więc obce osoby będą zamawiać u swoich, a nie u obcych. Tak czy siak, praca ma swoje plusy, bo tańsze kosmetyki dla nas, konsultantek, no i czasami jakieś darmowe prezenty. Jako coś dorywczego, rozrywka, hobby, polecam, ale jako stała praca absolutnie.

Paloma

Post autor: Paloma » 18 mar 2016 09:10

kurcze to nie jest dużo pieniędzy za chodzenie i proszenie żeby ktoś chociaż obejrzał katalog...

MamaBear

Post autor: MamaBear » 29 mar 2016 17:09

Drzewka biznesowe omijam z daleka :) no chyba, że sama byłabym na szczycie jednego :)... jak biznes to swój własny a nie podpięty pod kogoś. Z Oriflame bawiłam się w liceum :)

Lotos

Post autor: Lotos » 17 maja 2016 09:45

a ile można na tym zarobić

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogłoszenia”