Polecane kosmetyki - Wasze odkrycia

O wszystkim co dzieje się teraz wokół nas
mamaja

Re: Polecane kosmetyki - Wasze odkrycia

Post autor: mamaja » 28 lis 2017 09:26

wiecie co ja od pewnego czasu przerzuciłam się tylko na kosmetyki profesjonalne. Nie kupuję w sieciówkach a zakupy tego typu robię z reguły w hurtowni Mimari :) Moim ostatnim zakupem był krem z firmy Eldan do cery tłustej - cena super a jakość - bez porównania. Na niektórych rzeczach nie warto oszczędzać ( chociaż mam wrażenie, że tu oszczędzam bo produkt jest wydajny no i skuteczny więc mogę zrezygnować z innych niepotrzebnych produktów ).

Tama

Post autor: Tama » 28 lis 2017 22:10

Takie cudne cienie do powiek Swederm odkryłam! Mocno napigmentowane, metalizowane, trzymają się super. Jeżeli lubicie metaliki to te są naprawdę warte uwagi. <3

Obrazek

mamami

Post autor: mamami » 29 lis 2017 18:50

W Naturze mają dużo takich fajnych mało popularnych marek kosmetyków. Często właśnie przeglądam gazetki, sprawdzam co gdzie i czesto też własnie dużo promocji mają :)

ewelline

Post autor: ewelline » 30 lis 2017 14:19

Moim najnowszym odkryciem kosmetycznym jest Teint Miracle podkład SPF 15 nr 03 Beige Diaphane 30ml. Prawdziwe cudo, pierwszy podkład, który nie przesusza cery i wygląda naturalnie

karolinka
Kontakt:

Post autor: karolinka » 01 gru 2017 15:01

Mój fenomen to czarna maska do włosów marokańska sprowadzona z Rosji, w Polsce już można ją kupić jakiś czas ale nie miałam o tym pojęcia. Dopiero jak byłam na wakacjach i koleżanka mi ją poleciła i wypróbowałam to dopadł mnie fenomen tych kosmetyków.

mamaja

Post autor: mamaja » 15 gru 2017 08:04

Moim ostatnim odkryciem są kosmetyki marki Eldan a szczególnie ich kuracje. Aktualnie używam kosmetyków z serii Eldan Oczyszczanie Doskonałe. Składniki przede wszystkim naturalne - lawenda, szałwia, limonka czy wyciąg z lukrecji. To co zauważyłam po kilku tygodniach stosowania to to, że skóra jest dobrze oczyszczona i odświeżona. Dodatkowo naturalne składniki skutecznie łagodzą wszelkie podrażnienia.

mamami

Post autor: mamami » 23 sty 2018 22:29

Mi ostatnio koleżanka poleciła Double Wear Stay-In-Place podkład kryjący SPF10 2W1 Dawn, twierdzi że jest świetny i faktycznie kryje wszystkie niedoskonałości, ja osobicie nie miałam okazji go wypróbować, ale planuję w weekend zakupy także i do drogerii jakiejś na pewno zajrzę ;)

Walecka

Post autor: Walecka » 25 sty 2018 13:49

Ja mogę gorąco polecić produkty do stylizacji paznokci marki NOX Nails, mają przede wszystkim bardzo dobrą jakość, no i co dla mnie ważne są produkowane na terenie UE, przez co nie testują produktów na zwierzętach. Hybrydy biją teraz rekordy popularności, dlatego sama się na nie przerzuciłam ze zwykłych lakierów tradycyjnych.

nina_ky

Post autor: nina_ky » 29 sty 2018 09:43

A znacie kosmetyki Avril? Są dobrej jakości i do tego niedrogie.

Calineczk4

Post autor: Calineczk4 » 08 lut 2018 18:58

Ja ostatnio zachwycam się cieniami Morocco z Bikora. Są świetne napigmentowane i trzymają się na powiekach cały dzień. To mój zdecydowany hit, jeśli chodzi o cenie :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualne sprawy”