Polecane kosmetyki - Wasze odkrycia

O wszystkim co dzieje się teraz wokół nas
Gladys

Re: Polecane kosmetyki - Wasze odkrycia

Post autor: Gladys » 31 mar 2018 09:23

Moim odkryciem jest Bielenda Zielona Herbata esencja w perłach, działa jak aktywne serum. Idealne do cery mieszanej i tłustej. Esencja jest antybakteryjna, jak i cała seria Zielona Herbata. Przy przebarwieniach i trądziku działa cuda.

wienka

Post autor: wienka » 06 kwie 2018 14:34

dla zdecydowanym odkryciem jest krem Remescar https://remescar.pl/ na worki i cienie pod oczami. W końcu nie musze się malować godzinami żeby ukryć te moje problemy pod oczami, bo wystarczy że nałożę ten krem rano i cały dzień mogę się cieszyć piękną i młodą cerą bez żadnych niedoskonałości

Awatar użytkownika
Jozefii

Post autor: Jozefii » 10 kwie 2018 13:16

Zofia1818 pisze:
14 mar 2018 15:48
Cześć, dziewczyny! A jeśli chodzi o zmarszczki mimiczne - polecacie coś? Szczerze mówiąc myślałam już o zabiegach laserowych na zmarszczki, bo podobno są skuteczniejsze. : )
Potwierdzam :) ! I bardziej się opłacają dla zdrowia niż kwasy i botoks. Ja byłam na zabiegu Maximus w Gdańsku w Clinica Cosmetologica u p. Julii. Świetne podejście do klienta, bardzo miła pani :) Podczas zabiegu zagęszczają się włókna kolagenowe i skóra zostaje odżywiona i bardziej ujędrniona pry okazji

Karotka

Post autor: Karotka » 16 kwie 2018 13:46

Mi niedawno udało się trafić na świetne żele pod prysznic. Niestety ale trochę musiałam się naszukać zanim trafiłam na http://www.le-petit-marseillais.pl/ . Bardzo zaskoczyła mnie konsystencja żelu, delikatny zapach i to jak fajnie nawilża cało. Po wykorzystaniu 2 buteleczek mogę stwierdzić i że stał się on moim ulubionym kosmetykiem. W tym roku to dla mnie świetne odkrycie.

karolina88

Post autor: karolina88 » 16 kwie 2018 15:06

Moim absolutnym hitem jest Cetaphil md dermoprotektor, używam go na mój azs, bardzo koi moją skórę i jest skuteczny, mam kilka kosmetyków tej firmy i naprawdę ratują moją twarz :)

yokoyoko

Post autor: yokoyoko » 16 kwie 2018 18:39

Moje ostatnie odkrycie to krem Q-mimetyczny Votre Beaute http://votrebeaute.com.pl/ . Charakteryzuje się działaniem przeciwzmarszczkowym, lekką konsystencją a co najwazniejsze - mogę go stosować pod makijaż! Jest to o tyle ważne, że nie wyobrażam sobie wyjść z domu nieumalowana, a a dbanie o skórę twarzy też jest przecież ważne.

nina_ky

Post autor: nina_ky » 18 kwie 2018 07:20

A znacie kosmetyki z Avril? Ich kolorówka jest świetna.

monikabert90

Post autor: monikabert90 » 29 kwie 2018 18:42

Moim odkryciem kilka tygodni temu były kosmetyki do makijażu makeup revolution dostępne między innymi w sklepie internetowym Tagomago. Pierszy z nich - paletę cieni - dostałam na urodziny, i tak mi się spodobała, że później sama zamówiłam sobie jeszcze kilka innych rzeczy - szminkę i róż do policzków. Stosunek ceny do jakości tych kosmetyków jest naprawdę rewelacyjny, polecam każdemu :) Mają też bardzo ładne opakowania, więc z powodzeniem można kupić je w ramach prezentu ;)

wiosenka

Post autor: wiosenka » 30 kwie 2018 11:33

Ja zaczęłam odkrywać cudowne właściwości kosmetyków do włosów. Do tej pory używałam ich raczej na zasadzie - wezmę cokolwiek, i tak umyje włosy. Teraz dostosowałam pielęgnację do typu włosów i od razu lepiej! :) Jeśli interesuje Was ten temat, same zobaczcie: https://e-ziaja.com/pl/blog/28_prawidlo ... losow.html

lana52

Post autor: lana52 » 30 kwie 2018 14:27

Ja niedawno dkryłam że bardzo wydajne i dobre dla mojej cery są kosmetyki azjatyckie. Szczególnie polecam żel do twarzy i maseczkę w płachcie. Warto zamówić na kontigo, mają duży wybór.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualne sprawy”