Polecane kosmetyki - Wasze odkrycia

O wszystkim co dzieje się teraz wokół nas
Kittyxd

Re: Polecane kosmetyki - Wasze odkrycia

Post autor: Kittyxd » 10 cze 2018 16:01

Cześć użytkownicy forum ;) jesli potrzebujecie pomocy w kwestii zakupu sprzętu fryzjerskiego i profesjonalnych kosmetyków do salonu to polecam Wam (czytam, ze często o to pytacie) stronkę hairbeautynails.pl tam znajdziecie kompleksowe porady, przemiła obsługę i dobre ceny :thumbup:

wienka

Post autor: wienka » 14 cze 2018 06:38

Ja z racji tego, że odkąd pamiętam mam sucha skore potrzebowałam odpowiedniego kremu. Długo szukałam ale w końcu udało mi sie trafić na krem Cetaphil da ultra suchej i wrażliwej skóry. Aż dziwne, ale właśnie ten zaczął mi pomagać i jestem bardzo z niego zadowolona!

bierka

Post autor: bierka » 18 cze 2018 15:20

zdecydowanie numerem jeden szczególnie w lato jest ten kosmetyk pod prysznic le petit marseillais. Mają niesamowite zapachy, mocne, owocowe, odświeżające. Dla fanów letnich zapachów, polecam i to gorąco. Po kąpieli człowiek czuje się od razu lepiej, jestem zachwycona tymi produktami, stosuję je już jakiś czas.

Awatar użytkownika
Darion79

Post autor: Darion79 » 18 cze 2018 19:46

No może i kosmetyki wam pomagają, ale dla mnie od dzisiaj tylko zabiegi...
Laser może nie był jakoś mega przyjemny - chodzi o ten Maximus - ale efekty są i tyle w tym temacie..
A tak się bałam :D
W ogóle to teraz w tej Clinica Cosmetologica jakieś zniżki są do końca czerwca
"W życiu piękne są tylko chwile..."

kalicki12

Post autor: kalicki12 » 20 cze 2018 09:18

Znacie markę Farmona? W niektórych salonach kosmetycznych w Polsce zabiegi są wykonywane właśnie za pomocą kosmetyków tej firmy z serii Professional. Uważam, że warto się im bliżej przyjrzeć i zastanowić się nad wypróbowaniem. Są to kosmetyki naturalne i produkowane w naszym kraju.

SzalonaMama

Post autor: SzalonaMama » 27 cze 2018 18:57

Moja córeczka ma problem z trądzikiem młodzieńczym słyszałam że objawy trądziku dobrze zwalcza olej rycynowy rafinowany. Ktoś z was używał go do trądziku? opinie ma bardzo dobre, a dostępność butelek 100 i 500ml skłania mnie do kupna mniejszej na próbę.

kewlar

Post autor: kewlar » 28 cze 2018 12:51

Naturalna linia kosmetyków dla dziecka z warsztatpiekna w zupełności zadowala moje oczekiwania. Nie każde kosmetyki dla tak delikatnej skóry są dobre, nawet te dedykowane najmłodszym. Jednak sprawdzone marki to sprawdzone.

usis

Post autor: usis » 28 cze 2018 13:36

Ostatnio przeczytałam o odżywcze do rzęs nie miałam dotąd pojęcia, że one mogą coś pomóc, ale myliłam się są one bardzo dobre i warto je kupić zamiast przedłużać je sztucznymi włoskami

lana52

Post autor: lana52 » 02 lip 2018 15:48

Moim nowym odkryciem które polecam jest Czarna maska od biolove. Fajnie oczyszcza skórę twarzy i nawilża ją dodając składników odżywczych i rozświetlając ją. Także warto spróbować bo ja jestem zachwycona!

hel.kul

Post autor: hel.kul » 03 lip 2018 09:28

Bardzo ciekawą opcją są maseczki w płachcie. Ostatnio stały się bardzo modne, nie tylko wśród blogerek. Przynoszą natychmiastowy efekt. Skóra jest nawilżona, bardziej wypoczęta. Wiele dziewczyn bardzo je chwali.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualne sprawy”