ogród do nowoczesnego domu?

O wszystkim co dzieje się teraz wokół nas
88Mamusia77

Re: ogród do nowoczesnego domu?

Post autor: 88Mamusia77 » 22 gru 2017 12:40

Mi się podobają ogrody w naturalistycznym stylu :)

Elizka

Post autor: Elizka » 10 sty 2018 11:01

Ja projektuje własny ogród, skupiając się na tym by był estetyczny i pożyteczny. Wpadłam na pomysł kombinacji różnych warzyw, owoców i przypraw i jestem ciekawa co sądzicie na temat warzyw krzyżowych. Jestem zwolenniczką zdrowego odzywiania, dlatego zależy mi na konkretnych roślinach. Z artykułu wynika, że są to naprawdę zdrowe warzywa, które zapobiegają wielu chorobom. A wy jak to oceniacie ?

sabina38

Post autor: sabina38 » 26 mar 2018 16:42

Wg mnie projektowanie ogrodów dobrze jest zlecić specjalistom, aby efekt był zadowalający :) Pięknie wyglądają takie przemyślane ogrody, zaprojektowane z wizją i pomysłem :)

katrine84

Post autor: katrine84 » 27 mar 2018 13:19

a moim zdaniem właśnie warto się pobawić samemu, żeby ten ogród miał dusze i bardziej oddawał nas :) Trochę pracy, dobry sklep ogrodniczy i da się naprawdę bez problemów zmontować coś ciekawego w dobrej cenie, co zachwyci gości, a i będzie to ogród, w którym przyjemnie posiedzieć ;)

Tymoteusz1

Post autor: Tymoteusz1 » 28 mar 2018 08:31

To już tylko od Was zależy, jaką strategię obierzecie. Warto wiedzieć, że takie rozwiązania w bardzo pozytywny sposób wpływają na jakość utrzymania ogrodu w należytym stanie. Nie warto tego bagatelizować, bo chodzi o Wasz czas i pieniądze.

bella91

Post autor: bella91 » 03 maja 2018 20:19

Myślę, że w nowoczesnym ogrodzie nie powinno zabraknąć basenu. Można zamówić basen zarówno wewnętrzny jak i zewnętrzny. My mamy duży ogrod i coraz częściej myślimy o basenie. Fajnie byłoby latem móc pływać do woli zwłaszcza, ze mamy coraz cieplejszy klimat i lato bywa upalne.

Kirssteen

Post autor: Kirssteen » 07 maja 2018 13:10

W nowoczesnym domu na pewno trzeba zadbać o nowoczesne ogrodzenie. Jeżeli chodzi o takie to powinno się najlepiej, przynajmniej według mnie spisać, ogrodzenie aluminiowe. Już oglądałam parę propozycji ogrodzeń i niektóre bardzo mi się spodobały.

Karotka

Post autor: Karotka » 08 maja 2018 13:08

Niestety jak ogród to i insekty. Jak co roku trzeba walczyć z tymi szkodnikami. Szukałam dobrego produktu, który pomoże mi walczyć z mrówkami i innym robactwem. Nie sądziłam, że bedzie to takie trudne.

Awatar użytkownika
krysinski
Kontakt:

Post autor: krysinski » 10 maja 2018 13:22

Kirssteen pisze:
07 maja 2018 13:10
W nowoczesnym domu na pewno trzeba zadbać o nowoczesne ogrodzenie.
Zdecydowanie ogrodzenie powinno pasować do stylu architektonicznego domu. Przy nowowczesnym budownictwie możemy postawić na równie nowoczesne rozwiązania, jak np. CreaZen, którego design inspirowany był naturą, bądź na sprawdzoną klasyczną elegancję, która będzie podkreślać styl domu, jak panele Horizen. System Horizen to panele i bramy wykonane z poziomych palisad, które zapewniają i bezpieczeństwo i prywatność. Jak myślicie?

Panele ogrodzeniowe CreaZen
Obrazek

Panele ogrodzeniowe Horizen
Obrazek
Pozdrawiam
Krzysztof Krysiński

Mannia

Post autor: Mannia » 15 maja 2018 18:18

Przy nowoczesnych domach tego typu powinien znajdować się ogród z basenem. Rozwiązanie tego typu to szansa na relaks dla całej rodziny, w szczególności w te najbardziej upalne dni. Nawet nie wiecie jak bardzo umiliło nam to letnie dni, od kiedy firma Wodex zbudowała dla nas basen. Nie dość, że służy jako idealny punkt relaksu to jednocześnie bardzo fajnie komponuje się z ogrodem i nowoczesnym domem. :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualne sprawy”