Pomysły na prezenty

O wszystkim co dzieje się teraz wokół nas
KasiaMama
Kontakt:

Re: Pomysły na prezenty

Post autor: KasiaMama » 22 sie 2016 15:41

Prezent zawsze trzeba dostosować do konkretnej osoby, inaczej można nie utrafić. A dawanie pieniędzy jest dobre tylko w paru przypadkach, właśnie dzieciom czy z okazji ślubu. Naszym partnerom już raczej nie wypada dać "kasy" ;)
:king:

gagatka

Post autor: gagatka » 22 sie 2016 16:05

Jestem tego samego zdania. To już lepiej dać bon podarunkowy.

Marta38

Post autor: Marta38 » 23 sie 2016 13:40

A co z prezentem dla osób trochę starszych? Często zapomina się o tym, że takie osoby mogą mieć inne potrzeby i oczekiwania jeśli chodzi o prezenty. Najlepiej po prostu sprawdzić i wybrać coś, co najbardziej będzie przydatne dla Waszych dziadków. Na pewno dzięki sprawicie, że ich życie stanie sie prostsze :)

pepitka

Post autor: pepitka » 25 sie 2016 12:46

No ja teraz szukałam długo prezentu dla chrześniaka, ale chyba kupie maluchowi medalik :) Oczywiście do tego jakieś zabawki! Co myślicie? Szczerze powiem, nie mam zielonego pojęcia co się daje takim dzieciątkom.

gagatka

Post autor: gagatka » 25 sie 2016 13:21

Ja sama nie wiem, co swojemu kupić. Na decyzję mam jeszcze dwa tygodnie.

mamuśka58

Post autor: mamuśka58 » 28 sie 2016 07:53

Ja zastanawiam się nad taka ofertą jak jazda szybkim samochodem. To miał by być prezent dla mojego brata. Lubi adrenalinę, szybka jazdę i dobre auta. A jazda Ferrari, autem które w ciągu czterech sekund rozwija szybkość do stu kilometrów,powinna go zadowolić. Nie co dzień ma się okazję przejechać autem takiej klasy. To będzie dla niego duże przeżycie i wspomnienie na całe życie. Bo na tej klasy auto przypuszczalnie nigdy nie będzie go stać.

arlett

Post autor: arlett » 30 sie 2016 07:29

Moim zdaniem każdy pomysł jest dobry :) Duzo zależy od tego co lubi osoba która ma dostać prezent.
Ja właśnie trafiłam na galerię ram i chyba zamówię dużą ramę dla mojej mamy na jej ulubiony obraz. Ma urodziny za miesiąć i pomyślałam, że taki prezent sprawi jej najwięcej radości.

Angelia

Post autor: Angelia » 15 wrz 2016 18:46

Jeśli ma być to prezent na chrzciny to warto dać taką pamiątkę, która przez wiele lat będzie przypominać o tym ważnym wydarzeniu. Akurat ramka srebrna będzie się do tego świetnie nadawać. Ja taki zakupiłam, a rodzice mojego świeżo ochrzczonego chrześniaka powiesili obrazek w salonie i są nim zachwyceni.Nie dość ,że ładnie się prezentuje w pokoju to jeszcze upamiętnia tak ważne wydarzenie.

Awatar użytkownika
Ombre_Clothing
Kontakt:

Post autor: Ombre_Clothing » 07 paź 2016 14:50

Nieważne komu nieważne przy jakiej okazji, najważniejsze aby obdarowywany otrzymał od nas PRAKTYCZNY prezent. Nie ma nic gorszego niż prezent, który kurzy się w szafie. Jeżeli nie jesteśmy pewni z czego ktoś się może ucieszyć to postawmy na uniwersalność.
Nowa koszula, sportowe dresy do biegania, czy bluza do majsterkowania, no propozycji jest naprawdę wiele, a ubranie to zdecydowanie praktyczny prezent, często na lata. Nietrafieniem w gust też nie trzeba się jakoś mocno przejmować bo np kupując w internecie macie możliwość zwrotu ubrania lub wymiany na inny. :thumbup:
Możliwości jest wiele, my co prawda pomożemy tylko w wyborze porządnych ubrań męskich, ale jeżeli Panie będą szukały prezentu to też zapraszamy na rozeznanie :)

Miłka83

Post autor: Miłka83 » 10 paź 2016 16:39

A co sądzicie o czapce i szalu, a teraz już najwyższy czas zainteresować się takimi zakupami :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualne sprawy”