Rehabilitacja a skierowanie z NFZ?

O wszystkim co dzieje się teraz wokół nas
stapka18
Kontakt:

Re: Rehabilitacja a skierowanie z NFZ?

Post autor: stapka18 » 25 maja 2018 11:40

Musicie zwrócić uwagę na to, że jak idziecie do lekarza prywatnie, bo jest lepiej, szybciej, to jego skierowanie na każdą rehabilitację obowiązuje tylko przy opcji prywatnej. Nie da się zapisać tak, żeby było skierowanie od lekarza prywatnego, a usługa na nfz.
Sama trafiłam kiedyś do lekarza w weekend, ale poszłam prywatnie, bo z bólem kolana chodziłam tylko bezskutecznie od lekarza nfz do następnego. W którąś niedzielę zaczęło mi naprawdę dokuczać. Od tej pory chodzę tylko prywatnie. Musiałam tylko wykupić sobie pakiet u ubezpieczyciela, który współpracuje z daną placówką, dzięki czemu mam trochę tańsze zabiegi, a za większość nie płacę np. za wizyty u specjalisty!

justynagrodzka

Post autor: justynagrodzka » 18 paź 2018 09:01

Skierowanie na rehabilitację na NFZ może wypisać tylko lekarz na wizycie na NFZ. Ja tak miałam w Multimedzie - najpierw miałam wizytę u lekarza rehabilitacji, który wyznaczył mi rodzaj rehabilitacji i czas jej trwania.

Mannia

Post autor: Mannia » 28 paź 2018 10:09

Problemy zdrowotne rozwiążesz szybciej, kierując się na prywatne leczenie. Ja na przykład skorzystałam z usług Beni Medical http://www.beni-medical.pl/ , gdzie mogłam liczyć na bardzo porządną rehabilitację. Jestem niezmiernie zadowolona z efektu!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualne sprawy”