Jaki warsztat wybrać ?

O wszystkim co dzieje się teraz wokół nas
nina_ky

Re: Jaki warsztat wybrać ?

Post autor: nina_ky » 09 sie 2016 13:33

Ja wybieram warsztaty, w których stosuje się nowoczesne i efektywne metody naprawy. Czytałam niedawno o naprawie wgniecenia w aucie i jeśli przydarzy mi się kiedykolwiek stłuczka, na pewno udam się do mechanika wykorzystującego metodę PDR podczas usuwania wgniotek.

kamila.nov

Post autor: kamila.nov » 15 sie 2016 18:41

Ja mam sprawdzony warsztat w Markach k. Wawy, tam zawsze jeżdżę ze swoim autem, mimo że już w Markach nie mieszkam. Po prostu mam tam sprawdzonego mechanika w serwisie prowadzonym przy aso. Nie tylko hondy serwisują :)

matyy

Post autor: matyy » 07 wrz 2017 18:06

hmm a jeszcze jakies warszaty z Warszawy? Najlepiej takie, ktore specjalizuja sie w serwisie Mercedesa?

Miranda

Post autor: Miranda » 07 wrz 2017 19:02

hmm a serwis Daimlera? Szwagier oddawal do nich auto - rozrzad zmienial z tego co kojarze. Trwalo to 1 dzien, dostawal informacje na biezaco co i jak. Czesci oczywiscie oryginalne. Chwalil sobie, wiec moge smialo ich polecic.

Awatar użytkownika
Werka

Post autor: Werka » 25 wrz 2017 19:14

moim zdaniem warto korzystać z serwisu Euromaster, z własnego doświadczenia wiem, że właśnie tam wykonują naprawy bardzo solidnie i doskonale znają się na rzeczy. Ostatnio miałam problem z tym ze skrzynią biegów, pojechałam najpierw do innego mechanika, nie Euromaster i to był wielki błąd. Bo po wizycie problem pozostał i tylko mój portfel zrobił się uboższy. Ponieważ miałam dość problemów pojechałam do Euromaster i tam wszystko świetnie mi wyregulowali, od tego czasu nie eksperymentuje już z mechanikiem i jak coś się dzieje z autem jadę prosto do Euromaster.
:right:

Chylon

Post autor: Chylon » 23 kwie 2018 00:02

Renowacja pojazdu jest czasami nieopłacalna. Zarówno cena naprawy jak i nowych części może być zupełnie nierentowna. Dlatego warto wziąć pod uwagę złomowanie pojazdu. Ja zdecydowałem się na taki ruch co było idealnym pomysłem, gdyż wpadło mi za to troche pieniedzy.

Mannia

Post autor: Mannia » 15 maja 2018 19:54

Ostatnio oddałem mój samochód do warsztatu Auto Układ z Płouszowic . Mój pojazd dręczyły poważne usterki związane z przekładnią i zawieszeniem, miałem spore obawy co do dalszego funkcjonowania mojego pojazdu. Mimo wszystko oni rozwiązali te kłopoty bardzo szybko, zaś ja mogłem wrócić na drogę. Dzięki Bogu, gdyż w okolicy ciężko o porządny zakład tego typu!

Awatar użytkownika
CzarnaMamba

Post autor: CzarnaMamba » 16 maja 2018 11:05

Trochę zależy co uległo uszkodzeniu. Nie wszystkie usterki łatwo jest zlokalizować, a tyczy się to zwłaszcza tych, które związane są z elektroniką samochodową. Ja wcale nie znam się na samochodach, ale gdy było coś nie tak z autem, to korzystałam z pomocy serwisu we Wrocławiu, gdzie naprawiono sterownik silnika. Całkiem profesjonalna firma - zrobili na mnie spore wrażenie.

;)
"Przyjdź, ciemna nocy! Przyjdź, mój dniu w ciemności!"

nesnes

Post autor: nesnes » 26 maja 2018 10:30

Wybór nie jest prosty, zwłaszcza dla kobiet, kiedy facet nie daje wsparcia :) Jedna z cennych rad, szukajcie jednego warsztatu ale z jak największym zakresem usług. Zostajemy stałym klientem i przy okazji wszelkich usterek jedziemy pod jeden adres.

luśka33

Post autor: luśka33 » 26 maja 2018 19:16

Ja mam sprawdzony warsztat przy aso Honda Matraszek, serwisują wszystkie marki aut, a są naprawdę bardzo dobrzy. Mam do nich 100% zaufania. To jest w Markach k. Wawy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualne sprawy”