Wypad na weekend

O wszystkim co dzieje się teraz wokół nas
organek7

Re: Wypad na weekend

Post autor: organek7 » 13 lut 2018 11:09

Bardziej niż jeździć busami opłaca się latać samolotami nie dość że szybciej to jeszcze w wielu przypadkach wychodzi taniej.

szurekx

Post autor: szurekx » 27 lut 2018 14:47

Ja wolę zostać w domu i po prostu odpocząć, jestem zbyt zmęczona, żeby gdziekolwiek jeździć :eeee:

zdetka

Post autor: zdetka » 20 mar 2018 18:51

Uważam, że taki wyjazd na weekend to bardzo dobry pomysł. Sama planuję lada dzień zrobić sobie wycieczkę do Wrocławia, znalazłam już nawet apartament godny uwagi. To jeden z najtańszych apartamentów we Wrocławiu, a zarazem jeden z najlepszych jakie widziałam. Fantastyczna lokalizacja i przepiękne nowoczesne wnętrze.

Karolcia900

Post autor: Karolcia900 » 26 mar 2018 11:07

Fajnie jest spędzić długi weekend w Krakowie i okolicach. Można pojechać np. do Wieliczki, do Tyńca, do Zatoru z dziećmi. Nawet, jak przyjedzie się do Krakowa pociągiem czy autobusem, to jest możliwość wypożyczenia samochodu. Moja znajoma korzystała kiedyś z oferty firmy i właśnie mogła też zwiedzić dzięki temu okolicę. Dzieci się nie nudziły, miały dużo atrakcji, rodzice zresztą też. Także zawsze jest to jakiś sposób :)

Calineczk4

Post autor: Calineczk4 » 27 mar 2018 17:02

Na weekend to najlepiej jechać w miejsce, gdzie będzie można porządnie odpocząć. Wiadomo jak to jest przy dziecku, nie zawsze się chce zwiedzać. Ja już się nie mogę doczekać naszej wycieczki do Zamku w Janowie Podlaskim. W końcu złapię oddech w spa ;)

Suzana

Post autor: Suzana » 30 mar 2018 12:05

My bylismy niedawno na takim weekendowym wypadzie w Kudowie Zdroju. Okazało się, że to świetne miejsce by spędzić tam weekend z rodziną. Wybraliśmy sie do hotelu verde montana. Ma dobrą lokalizację, jest w centrum miasta, a przy okazji mają strefę wellness dostępna dla wszystkich gości.

mamazosi

Post autor: mamazosi » 05 kwie 2018 18:48

Możecie jechać do Warszawy.
Taka zmiana otoczenia sprawia, że człowiek lepiej odpoczywa więc myślę, że to dobry kierunek na weekend.
Można zatrzymać się blisko stolicy więc jeżeli lubicie chodzić po klubach lub po fajnych restauracjach to nie macie daleko.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualne sprawy”