Chcesz mieć lepsze samopoczucie ?

O wszystkim co dzieje się teraz wokół nas
elabarbara

Re: Chcesz mieć lepsze samopoczucie ?

Post autor: elabarbara » 11 sty 2018 18:08

Stres niestety szybko odbija się na naszym zdrowiu, może zacząć się niewinnie, ale należy uważać. Niestety takie emocję biora górę i ciężko nie raz nad tym zapanować. Warto zapanować i kontrolować nasze emocje.

mama89

atrakcje w mazowieckim

Post autor: mama89 » 21 lut 2018 21:31

Samej marzy mi się odpoczynek, najlepiej w jakimś hotelu ze Spa, to by dopiero były doznania. Zastanawiam się nad noclegiem w Płocku, hotel prezentuje się bardzo fajnie oraz ma spa. Mam zamiar wybrac się tam z koleżanką na weekend i nieco odpocząc od codzienności. Jak się zaopatrujecie na takie babsie wypady?

mocnamama

Post autor: mocnamama » 22 lut 2018 12:04

Ja od wielu lat trenuję siłowo, biorę różne formy kreatyny i niektórzy mówią, mam większe mięśnie od mojego męża i może nawet mają racje :D jednak zmierzam do tego, że sport faktycznie poprawia samopoczucie, pamiętam, jak byłam już w zaawansowanej ciąży i musiałam zrezygnować z treningów to czułam się o wiele gorzej...

restowa

Post autor: restowa » 20 mar 2018 15:18

W kwestii dobrego samopoczucia masaże są świetne. Jako świeżo upieczona Mama nie zawsze mam możliwości i czas aby jeździć do masażysty. Mąż bardzo dużo pracuje, dlatego sprawił mi miłą niespodziankę w postaci pięknego fotela masującego. Zajmuje mało miejsca ale jak masuje! Jak synek śpi zawsze funduje sobie w ciągu dnia szybką sesję masażu i bardzo dobrze wpływa to na moje samopoczucie :-). Jeśli macie możliwości zdecydowanie polecam!

izabela44

Post autor: izabela44 » 08 maja 2018 11:05

mocnamama pisze:
22 lut 2018 12:04
Ja od wielu lat trenuję siłowo, biorę różne formy kreatyny i niektórzy mówią, mam większe mięśnie od mojego męża i może nawet mają racje :D jednak zmierzam do tego, że sport faktycznie poprawia samopoczucie, pamiętam, jak byłam już w zaawansowanej ciąży i musiałam zrezygnować z treningów to czułam się o wiele gorzej...
Masz rację. SPort to dobry sposób na relaks, ale też na poprawę komfortu psychicznego, że można coś więcej. Wiele osób sięga teraz po różne formy treningu np. przygotowanie motoryczne albo treningi funkcjonalne. I takie osoby zdecydowanie lepiej funkcjonują.

tatko

Post autor: tatko » 12 maja 2018 02:06

Żeby się dobrze czuć muszę bardzo pilnować diety i dużo ćwiczyć. Na sporty wyczynowe niestety już za późno lecz nadrabiam to na mojej małej siłowni gdzie staram się utrzymać formę i wagę. Sprzęt w bardzo dobrej cenie kupiłem na stronie marbo-sport i pozostaje regularne korzystanie. Już po paru dniach mam w sobie więcej energii niż przedtem, spróbujcie

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualne sprawy”