Wyposażenie biura

O wszystkim co dzieje się teraz wokół nas
CzlowiekZarowka
Kontakt:

Re: Wyposażenie biura

Post autor: CzlowiekZarowka » 10 sty 2018 20:06

Postawiłbym na wygodne krzesła z wysokim oparciem i duże stoły na rzeczy biurowe. Warto też zainstalować porządne oświetlenie. Jeśli mamy kasetony to można w nie włożyć rastrowe lampy techniczne.

iwonek

Post autor: iwonek » 11 sty 2018 11:06

Przy wyposażeniu biura czasami warto również pomyśleć o jego remoncie - jeżeli mamy już coś w planach to firma pwmig.com wykona profesjonalny fit out biura w ekspresowym tempie. Firma zna się na swoim fachu, działa na rynku już od wielu lat i są perfekcjonistami. Gdy zmieniałam swoje biuro, byłam aż zdziwiona, jak szybko i sprawnie panom to wszystko szło. Dodatkową miłą niespodzianką była ostateczna cena - liczyłam, że zapłacę znacznie więcej. Z tych powodów właśnie piszę tutaj i polecam firmę, bo taka perełka wśród wykonawców remontów nie może zniknąć w gąszczu nieznanych firm :)

Miranda

Post autor: Miranda » 23 sty 2018 18:30

Wg mnie najwazniejszy jest dobry projekt biura oraz meble, ktore w nim sie znajduja. Jesli chodzi o wyposażenie biura to jesli chcemy miec naprawde komfortowe biuro, to warto zaufac specjalistom. Polska firma Mikomax swiadczy wlasnie takie uslugi.
Po odpowiedniej aranzacji, wyposazeniu i zmianach w biurze - przebywanie w nim i praca stanie sie komfortowe, co na pewno przelozy sie na wzrost wydajnosci pracownikow. Mysle, ze warto miec to na uwadze.

kiszka

Post autor: kiszka » 29 sty 2018 15:32

a co myslicie o takich pomieszczeniach jak mikomax smart office? powiem Wam nie spotkałam się jeszcze w Polsce z czymś takim a w innych krajach jest to powoli standardem tak jak pokoje relaksacyjne z konsolą, telewizorem, pufami do siedzenia i odpoczynku.

Dżej89

Post autor: Dżej89 » 29 sty 2018 16:05

Jeżeli chodzi o mnie to ja zastanawiam się nad meblami. Może są bardziej w klasycznym stylu, ale zdecydowanie są estetyczne i widać, ze funkcjonalne. A myślę, że to jest najważniejsze wybierając dla siebie odpowiednie meble.

Gladys

Post autor: Gladys » 05 lut 2018 17:42

Wygodne krzesła, biurka i mało awaryjne komputery to podstawa firmy. Staram się korzystać z rad znajomych i przyjaciół. Wypytuję, gdzie otrzymam dobra cenę, warunki gwarancyjne etc. Dzięki temu trafiłam do sklepu itnes.pl. Można z czystym sumieniem u nich wybierać laptopy, chętnie doradzą o ile nie ma się pojęcie, co się chce kupić. Dobre zasady gwarancyjne. Można być zadowolonym :)

SzalonaMama

Post autor: SzalonaMama » 05 lut 2018 21:50

Jeśli chodzi o wyposażenie biura ,na pewno przyda się odpowiedni komputer, jak dla mnie oferta leasingu jest bardzo wygodnym rozwiązaniem . Raty można wrzucić w koszty działalności , więc się tak tego nie odczuje jak przy płatności całości . Do tego na a koniec dokonujemy wykupu i mamy taki sprzęt na własność
Ostatnio zmieniony 15 mar 2018 20:13 przez SzalonaMama, łącznie zmieniany 1 raz.

Elizka

Post autor: Elizka » 11 lut 2018 17:44

Wyposażenie biura powinno posiadać przede wszystkim ergonomiczne fotele, które sa przystosowane własnie do takich biur. Sklep ergo-fotel.pl oferuję całkiem sporą gammę krzeseł, więc wybór jest duży. Ich wygodne fotele obrotowe Ergomax są podstawowym wyposażeniem ergonomicznego stanowiska pracy biurowej i pracy przed komputerem. Dobry fotel obrotowy to podstawowe wyposażenia pracownika biurowego.

sabina38

Post autor: sabina38 » 26 mar 2018 16:39

Dokładnie, fotele biurowe to podstawa. No i oczywiście powinny być ergonomiczne i wygodne :) W końcu siedzimy w nich po kilka godzin dziennie...

Doris01

Post autor: Doris01 » 10 kwie 2018 13:44

Mebli możecie poszukać na https://www.mebledobiura.pl/ , całkiem duży wybór, fakt, że na dostawę chwilę czekałam, ale na jakość narzekać nie mogę.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualne sprawy”