Majowy długi weekend

O wszystkim co dzieje się teraz wokół nas
Azamag

Majowy długi weekend

Post autor: Azamag » 27 lut 2018 19:44

Jeżeli dobrze będziemy planować to w tym roku majowy weekend może być bardzo długi. Może warto to wykorzystać i zaplanować wyjazd by wypocząć lub w sposób aktywny spędzić ten czas. Macie może jakieś plany na zbliżającą się majówkę?

Kaśka

Re: Majowy długi weekend

Post autor: Kaśka » 03 mar 2018 23:16

W tym roku niestety ze względu na chorobę zimowy wyjazd na narty musieliśmy odwołać,więc postanowiliśmy ,że poszukamy ciekawej oferty na weekend majowy.Mój mąż znalazł niedawno ofertę wyjazdu do Czech,zachęcił go jeden z punktów programu-wycieczka szlakiem czeskich browarów;) Nigdy nie byliśmy w Czechach,więc muszę zapoznać się z innymi atrakcjami tej wycieczki i może jednak skusimy się na taki wyjazd.

biedroska

Post autor: biedroska » 08 mar 2018 17:30

My z kolei na majówkę wybierzemy się zapewne do Kudowy Zdroju. To bardzo fajne turystyczne miasteczko, gdzie można pozwiedzać i odpocząć. My zatrzymamy się w hotelu verde montana, już tam kiedyś byliśmy i bardzo sie nam podobało.

Marianna 152

Post autor: Marianna 152 » 09 mar 2018 12:39

Czechy to bardzo ładny kraj. Praga zrobiła na mnie piorunujące wrażenie, bardzo spodobała mi się jej panorama z tymi czerwonymi dachami górującymi nad miastem. Ja zwiedzałam Czechy swego czasu z Wytwórnią Wypraw. Udało nam się wówczas sporo zobaczyć min. Pragę i skalne miasta. W tym roku właśnie widziałam u nich ofertę szlakiem czeskich browarów i wód mineralnych królewskich uzdrowisk. Ja jednak skuszę się na spływ Dniestrem. Nigdy nie brałam udziału w takim przedsięwzięciu, a tu pod okiem instruktorów będę czuła się bezpiecznie. Liczę na wielką przygodę.

k4sia

Post autor: k4sia » 12 mar 2018 21:13

Marianna 152 pisze:
09 mar 2018 12:39
Czechy to bardzo ładny kraj. Praga zrobiła na mnie piorunujące wrażenie, bardzo spodobała mi się jej panorama z tymi czerwonymi dachami górującymi nad miastem. Ja zwiedzałam Czechy swego czasu z Wytwórnią Wypraw. Udało nam się wówczas sporo zobaczyć min. Pragę i skalne miasta. W tym roku właśnie widziałam u nich ofertę szlakiem czeskich browarów i wód mineralnych królewskich uzdrowisk. Ja jednak skuszę się na spływ Dniestrem. Nigdy nie brałam udziału w takim przedsięwzięciu, a tu pod okiem instruktorów będę czuła się bezpiecznie. Liczę na wielką przygodę.
Oj taka wycieczka szlakiem czeskich browarów na pewno przypadłaby do gustu mojemu facetowi. To wymarzony wyjazd dla niego. Prawdę powiedziawszy taka wycieczka jest bardzo interesująca. I dobrze skrojona dla par. Faceci będą zachwyceni browarami a my resztą. Sama Praga jest fantastycznym miejscem na zwiedzanie i jeżeli ktoś nie był to warto pojechać.

zdetka

Post autor: zdetka » 14 mar 2018 17:41

Ja jednak myślę o czymś bliżej. Może Wrocław? Dawno tam nie byłam, a z tego co pamiętam to jest to naprawdę piękne miasto, pełne atrakcji. Szukałam już wstępnie hoteli. Świetna lokalizacja, 3 minuty od rynku a ponadto apartament sam w sobie prezentuje się fantastycznie - bardzo lubię takie nowoczesne wnętrza. A wy co sądzicie?

moniczka.kopara

Post autor: moniczka.kopara » 19 mar 2018 16:16

ja sie zasatanawiam nad wypadem w jakies ciekawe i malownicze rewiry moja uwage przykul hotel w bieszczadach Arłamów, zalezy mi na odpoczynku i mysle ze w tylko w takim miejscu bedzie to mozliwe. Potrzebuje "naładować akumulatory". Co myślicie o Bieszczadach i tej propozycji? Hotel czterogwiazdkowy wiec mysle ze spoko. Może uda sie zebrac wieksze grono znajomych to i wypad powinien byc jeszcze bardziej atrakcyjny

k4sia

Post autor: k4sia » 03 kwie 2018 14:14

We Wrocławiu bywam często, więc wyjazd na majówkę raczej nie będzie atrakcją. Jak powiedziałam mężowi o tych czeskich browarach to raczej inna opcja go już nie przekona ;) Zapaliła mu się żaróweczka w głowie, więc jedziemy z Wytwórnią Wypraw na Czechy. Zobaczymy jak to wyjdzie ale program jest bardzo interesujący.

justynagrodzka

Post autor: justynagrodzka » 04 kwie 2018 10:09

My mamy już zarezerwowany domek na ten długi weekend, a spędzimy go pod Warszawą.

mamazosi

Post autor: mamazosi » 04 kwie 2018 12:19

Majówka więc pewnie będzie fajna pogoda. Wybieraj takie miejsca, w których jest co pozwiedzać
na przykład tutaj zamek Janów Podlaski.
Okolica jest piękna więc jest co zwiedzać, a nawet jak pogoda nie dopisze to macie w obiekcie SPA i basen więc na pewno się nudzić się
nie będziecie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualne sprawy”