Rosieshop - kosmetyki naturalne

O wszystkim co dzieje się teraz wokół nas
Awatar użytkownika
anniee

Rosieshop - kosmetyki naturalne

Post autor: anniee » 05 mar 2018 12:52

Cześć, co sądzicie o używaniu kosmetyków naturalnych zamiast tradycyjnych? Czy są one całkowicie dla was wystarczalne? Ja od niedawna interesuję się tym tematem, ale znalazłam ostatnio na Rosieshop dobre ceny tych kosmetyków i postanowiłam zakupić na próbę.

Inatka93

Re: Rosieshop - kosmetyki naturalne

Post autor: Inatka93 » 16 mar 2018 20:03

Kosmetyki naturalne to oczywiście o wiele lepszy wybór, niż te , które takie nie są. Jeśli mogę coś podpowiedzieć, to bardzo dobrą opinią cieszą się kosmetyki od koreańskiego producenta SKIN79, właśnie dlatego, że zawierają naturalne ekstrakty i po prostu dobrze działają na skórę. Można je nabyć w na przykład w drogerii internetowej.

zdetka

Post autor: zdetka » 12 maja 2018 12:33

Ja swoje kosmetyki kupują na allegro, które jest nam wszystkim bardzo dobrze znane. Ale to racja - kosmetyki naturalne są znacznie lepsze, aniżeli te powszechnie dostępne. Teraz zastanawiam się nad zakupem takiego olejku, który ma pomagać zwalczać wszelkiego rodzaju blizny i rozstępy. Mam nadzieję, że mi pomoże ponieważ po ciąży moja skóra nie wygląda najlepiej.

marta149

kosmetyki wegańskie

Post autor: marta149 » 26 cze 2018 02:16

Odkąd włączyłam do pielęgnacji kosmetyki wegańskie, przestałam mieć problemy z cerą, także polecam przetestować takie naturalne produktu. Więcej informacji na ich temat można znaleźć na YT na kanale.

Można też przeglądać blogi poświęcone tej tematyce, teraz bez większych problemów można znaleźć recenzje kosmetyków, także zakupy są bardziej świadome.

elabarbara

Post autor: elabarbara » 04 lip 2018 07:58

Ja od ponad roku jestem na kosmetykach naturalnych, które nie zawierają parabenów. Niestety moja cera jest wrażliwa i na niektóre kremy które zawierają chemie reaguje wysypką. Długo szukałam odpowiedniego kremu dla mojej twarzy i testowałam przeróżne kremy aż trafiłam na krem nawilżający i odżywczy Calluna Medica. To krem którego nie zamierzam zamieniać na żaden inny.

neonka

Post autor: neonka » 09 lip 2018 13:57

Ja stosuje kremy apteczne firmy cetaphil. Najbardziej odpowiada mi płyn micelarny cetaphil em do mycia i nawilzajacy krem cetaphil da ultra. Idealnny do suchej i wrazliwej skory, dobre składniki i odpowiednia cena.

mamuuncik

Post autor: mamuuncik » 10 lip 2018 20:23

Wiele drogerii i sklepów internetowych proponuje szeroki wybór kosmetyków naturalnych. Ja sama bardzo często robie zakupy w drogerii internetowej. Mają tam całą masę różnych naturalnych produktów do cery, włosów i praktycznie każdych innych kosmetyków jakie potrzebuje każda kobieta.

nina_ky

Post autor: nina_ky » 11 lip 2018 12:58

Ja robię zakupy w sklepie Betterland. Tam też mają naturalne kosmetyki.

narcyzja

Post autor: narcyzja » 14 lip 2018 17:53

Jeżeli potrzebujesz dobrych kosmetyków naturalnych, to spójrz również na te na bazie medycznej marihuany, tak to prawda medyczna marihuana jest co raz częściej używana w przemyśle kosmetologicznym i cały czas notuje co raz wiecej sukcesów. Sprawdza sie idealnie w ujędrnianiu skory oraz nawilżaniu. A jej wszystkie właściwości w tej dziedzinie nie są jeszcze odkryte.

boguska

Post autor: boguska » 15 lip 2018 16:02

Ja stosuje tylko kosmetyki z serii latopic - mialam bardzo duzy problem z nawilzeniem skory, byla tak sucha, ze az pekala do krwi. Dopiero po stosowaniu emulsji do kapieli z latopica skora odpuscila :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualne sprawy”