pigułka po

O wszystkim co dzieje się teraz wokół nas
Temita

pigułka po

Post autor: Temita » 06 cze 2018 22:17

cześc, dziewczyny mam bardzo palącą sprawę, potrzebuję pigułki po. Czy któraś z Was zamawiała te tabletki? Czytałam ze przez stronę http://girlinneed.com/ można zamówić. Czy to na pewno skuteczne i bezpieczne? Błagam , help!

Bandzia

Re: pigułka po

Post autor: Bandzia » 07 cze 2018 21:54

Hejka
to nie sa ruskie tabletki, prawda? Tylko z Holandii? Te sa bezpieczne. Ale pamietaj o tym, ze nie mozesz ich zazywac jesli masz anemie, albo ciaza jest pozamaciczna. Radze isc do ginekologa na usg - a potem dopiero decydowac sie na zazywanie tych czy innych tabletek.

Ajlar

Post autor: Ajlar » 08 cze 2018 09:22

jakie ruskie, normalne sprawdzone pigułki po. Zamawiałam od nich, wszystko a jak najlepszym porzadku. Szybka wysyłka, dyskretne opakowanie, szczegółowa instrukcja i 100% skuteczności. Możesz kupować.

anna_ka

Post autor: anna_ka » 08 cze 2018 17:50

Zamawialas te tabletki? Zazywalas? Jak sie czulas w trakcie i po tym zabiegu? A bylas u lekarza przed i po?? Odpowiedz, jesli mozesz - plzzzz

Miranda

Post autor: Miranda » 09 cze 2018 11:55

Odpisz, Ajlar, ja takze jestem ciekawa...nie potrzebuje dla siebie, ale potrzebuje informacji w tym temacie.

Ajlar

Post autor: Ajlar » 09 cze 2018 19:19

No hejka, hejka,
tak, przed zabiegiem bylam u lekarza - mialam robione usg. Tabletki doszly do mnie hmm 2 dni po zamowieniu? Jakos tak. Czulam sie podobnie jak w opisie na stronie Girlinneed.com - chociaz bol byl hmm jak na okres moze troche wiekszy. Oczywiscie w pracy nie bylam. Po - poszlam do ginekologa zrobic sobie usg.

Salomona

Post autor: Salomona » 10 cze 2018 12:42

Sprawdzone i bezpieczne tabletki zamowicie tylko przez strone girlinneed. Nie kupujcie tanich niesprawdzonych pigulek po. Znajoma pokusila sie na tansze tabletki przez ktore wyladowala w szpitalu. Ja kupowalam na girlinnedd. Szybka wysylka, bezpiecznie i dyskretnie zapakowane. W srodku dokladna instukcja zazywania, poza tym lekarz caly czas jest pod telefonem mozna zadzwonic i dopytać jesli cos was niepokoi.

listek

Post autor: listek » 26 cze 2018 20:07

A ja jestem ciekawa czy zdajecie sobie sprawe z tego jak wielka burze hormonalna wywolujecie takimi tabletkami. Ja nie rozumiem jak mozna byc tak nieodpowiedzialnym by nie zabezpieczac sie odpowiednio a potem placz bo moze wpadka i co ja zrobie.. nie lepiej zabezpieczac sie od samego poczatku? Ja biore tabletki vines i spie spokojnie nie martwiac sie wpadkami, peknietymi gumkami itd

matyy

Post autor: matyy » 16 lip 2018 21:58

@ Listek
ale zdajesz sobie sprawe, ze nawet tabletki antykoncepcyjne (ktore takze przeciez zawieraja hormony o ktorych mowisz) - nie sa w 100% skuteczne ani bezpieczne? Przeciez pigulki po nie stosuje sie dzien w dzien - ale wlasnie w razie kiedy np takie srodki antykoncepcyjne jakie Ty stosujesz - zawiodly. Wg mnie jest to jakies wyjscie z takiej sytuacji, prawda? Ale warto rowniez pamietac, aby takie tabletki kupowac tylko z pewnego zrodla - czyli np wlasnie Girlinneed.com

Vybitna

Post autor: Vybitna » 18 lip 2018 21:52

Hejka
widze, ze temat dosc powazny - w koncu bardzo zyciowy. Ja nie moge np zazywac tabletek hormonalnych - mam problemy z sercem (krazenie), wiec pozostaja mi albo prezerwatywy - ale w stalym zwiazku? Bez sensu. Wiec pozostaje wkladka - ale bez hormonow - zwyczajna, miedziana. Ma skutecznosc okolo 97% - wiec bardzo wysoka. A mowicie, ze w razie czego taka tabletka po ze strony Girlinneed jest w pelni bezpieczna? Wiadomo jak to jest - jak sie ma wkladke to nie planuje sie ciazy, ale jednak jest ryzyko zaplodnienia, prawda? Wiec mozna w sumie posilkowac sie taka tabletka jakby co?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualne sprawy”