Wasza ulubiona restauracja

O wszystkim co dzieje się teraz wokół nas
elabarbara

Wasza ulubiona restauracja

Post autor: elabarbara » 28 lip 2018 09:40

Jakie są wasze ulubione restauracje ? Często wychodzicie z rodziną na obiad czy kolację do takich miejsc ? My ze znajomymi często chodzimy do restauracji Akademia w Warszawie, nie wiem czy tak ktoś już była ale mają na prawdę smaczne jedzenie. Zastanawiam się czy nie zorganizować tam przyjęcia urodzinowego dla męża. Jesli nie byliście jeszcze to polecam wam tam pójść przy okazji.

Jennifer

Re: Wasza ulubiona restauracja

Post autor: Jennifer » 22 sie 2018 11:14

Nie miałam okazji być w tej restauracji, ale dużo dobrego słyszałam na temat restauracji Bubbles w Warszawie. Znajomi organizujący tam swoje przyjęcia zachwalają sobie ich kuchnię, jak i atmosferę tam panującą. Myślę, że warto tam zaglądnąć i spróbować ich kuchni, aby mieć porównanie. Oczywiście wybór należy do was.

kolka
Kontakt:

Post autor: kolka » 24 sie 2018 08:53

Ja jem tylko w domu! :) :play:

Elizka

Post autor: Elizka » 20 wrz 2018 17:20

Ja nie mam ulubionej restauracji. Od jakiegoś czasu szukam jakiejś w Krakowie bo chciałabym tam od czasu do czasu zabrać się ze znajomymi. Myslałam o tej włoskiej > boccanera.pl. Mają tam otwartą kuchnię, która umożliwiająca gościom obserwowanie pracy kucharzy. Dzięki temu byłabym pewna co jem.

UlubionaMama

Post autor: UlubionaMama » 20 wrz 2018 17:22

Jedliście kiedyś steki po florencku ? Bo ja nie a znajomy bardzo zachwalają sobie to danie. Robienie steków ogólnie nie jest rzeczą prostą, nawet dla dobrego kucharza, dlatego sama nie podejmuje sie wyzwania przyrządzenia takiego obiadu. Może skoczę do Fiorentiny? Podobno robią bardzo dobre steki. Co o tym myślicie ?

Uleczka

Post autor: Uleczka » 13 lis 2018 15:03

Też nie mam ulubionej, ale pewnie dlatego, że rzadko jadam na mieście. Jeśli już to to są restauracje hotelowe.. Przyjemne I ciepłe wnętrze, w miarę spokojne miejsce, choć w centrum miasta, a menu zawiera proste, ale smaczne dania kuchni polskiej i europejskiej.

monika8934

Post autor: monika8934 » 13 lis 2018 16:30

A znacie restaurację Na Skrajnej w Ząbkach ? Sama jeszcze nie byłam, ale słyszałam wiele pozytywnych opinii. Znajomi w weekend wybierają się w okolice i powiedzieli, że jeśli się uda, to wyskoczą tam na obiad, więc wtedy poznam opinie od znanych mi osób, więc na pewno się z nią z Wami podzielę.

Makaron

Post autor: Makaron » 14 lis 2018 12:37

Witam, ja niedawno ze swoim mężem odwiedziłam Restauracje nad Potokiem w Gdańsku i jestem bardzo zadowolona z tej randki. Uważam,że jest to miejsce na najwyższym poziomie. Jeśli ktoś jest w Gdańsku to musi się wybrać. Jedzenie jest wybitne ! Dużym plusem miejsca jest odległość od morza. Co sądzicie? Może znacie równie ciekawe miejsca blisko morza? Pozdrawiam

Florka

Post autor: Florka » 21 lis 2018 17:00

kolka pisze:
24 sie 2018 08:53
Ja jem tylko w domu! :) :play:
Zrób raz wyjątek :) odpocznij od obowiązków. Czasem trzeba by nie zwariować. Odwiedź Restaurację Panorama jeśli masz możliwość. To restauracja w Toruniu. Przy okazji koniecznie zwiedź stare miasto. Zakochałam sie w Toruniu. Zobaczysz, po takim rodzinnym wypadzie do restauracji, będziesz chciała częściej bywać i nie musieć gotować wiecznie ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualne sprawy”