Hemoroidy w ciązy. Czy ktoraś miała?

Wszystko o byciu mamą
dresia

Re: Hemoroidy w ciązy. Czy ktoraś miała?

Post autor: dresia » 26 wrz 2016 22:35

Miałam przed ciążą, w ciąży i po ciąży. Jak się okazało po porodzie hemoroidy są wskazaniem do cc, ja niestety urodziłam naturalnie. I na zdrowie mi nie poszło. Jakby tego było mało doszła mi przetoka odbytu...szkoda gadać, poród to przy tym wszystkim pikuś. Gdybym nie trafiła pod skrzydła docent Kołodziejczak w Szpitalu Św. Elżbiety na warszawskim mokotowie to mogło być różnie. Na szczęście mnie tam szybko zoperowali naprawiając również szkody po porodzie. Wspaniali specjaliści i na pewno najlepsi proktolodzy w stolicy.

ewelline

Post autor: ewelline » 05 kwie 2017 23:11

hemoroidy to bardzo częsty problem w ciązy i po porodzie. Najlepiej im przeciwdziałać, bo samo leczenie jest dość trudne. Ja na przykład stosowałam dietę bogatą w błonnik, choć i tak czasem pojawiały się zaparcia to wtedy dicpeg 10g. Jakoś udało mi się uniknąć tego przykrego schorzenia

ekstrak

Post autor: ekstrak » 01 cze 2017 11:36

ja niestety borykałam sie z tym problemem,a to dlatego ze juz wczesniej cierpiałam na zaparcia ale nie miałam swiadomosci ze nieleczone moga doprowadzic do hemoroidow,ja niestety bagatelizowałam ten problem I teraz cierpie,dlatego jak moja przyjaciółka tylko wspomniała mi ze cos ma problem z wypróżnianiem to od razu poradziłam jej dicopeg 10g który ja teraz zażywam w razie kłopotów-niestety ja go poznałam za pozno tzn kiedy juz miałam hemoridy,dlatego wole jej pomoc poki czas

Sunsin

Post autor: Sunsin » 02 gru 2017 18:29

W większości przypadków po ciąży hemoroidy przestają dokuczać, jednak czasami jest tak, że niestety, ale trzeba udać się do specjalisty. Usuwanie hemoroidów to w sumie dość prosty zabieg, ale wiadomo - problematyczny, na pewno jeśli dolegliwość staje się uciążliwa nie ma sensu czekać i odkładać tego w czasie tylko należy działać.

Awatar użytkownika
anniee

Post autor: anniee » 22 maja 2018 14:34

Ja miałam z tym bardzo duży problem. Chciałam się tego jakoś naturalnie pozbyć. Ginekolog polecił mi babkę płesznik, którą regularnie kupuje. Wiecie, że ona mi bardzo pomogła? Nie sądziłam że ma aż tak dobre właściwości. Przy okazji reguluje prace jelit podobnie jak siemię lniane. Polecam :)

zdetka

Post autor: zdetka » 28 lip 2018 11:15

Nie wiem, czy wiecie, ale z problemem hemoroidów w ciąży boryka się wiele kobiet. Na szczęście hemoroidy ciążowe zwykle po porodzie same się zmniejszają i nie wymagają leczenia. Dlatego uważam, że hemoroidy absolutnie nie powinny być powodem do niepokoju.

Mileneczka

Post autor: Mileneczka » 27 sie 2018 19:28

Już jedno opakowanie hemorend.pl pozwoli Ci na ulgę. Spokojnie możesz stosować ten lek w ciąży, ponieważ jest na bazie naturalnych składników. Wiem, że właśnie w ciąży jest wiele takich dolegliwości.. hemoroidy często występują, ze względu na nasz błogosławiony stan.. ciało jest mocniej ukrwione.

narcyzja

Post autor: narcyzja » 28 sie 2018 12:04

Jeżeli masz hemoridy w ciąży to polecam Ci zapoznać sie z artykułem na ten temat który opisuje bardzo dokładnie ten problem hemoroidy.expert/hemoroidy-w-ciazy-czy-zagrazaja-ciazy, jest to dosć wstydliwa dla kobiety w ciąży dolegliwość, ale najważniejsze jest to by sie wstydu wyzbyc i udac się z tym do lekarza. Warto też się zastanowić nad podjęciem jakiś kroków co do tego by się problem nie powtórzył, odpowiednia dieta i dbanie o siebie i dzidziusia przede wszystkim. Hemoroidy to nic przyjemnego i warto wiedzieć o nich cos więcej.

Awatar użytkownika
Martuszka88

Post autor: Martuszka88 » 12 paź 2018 09:19

Tak i lekarz polecił mi stosowanie bardziej naturalnych produktów, polecam szczególnie specjalne mydło Aleppo. :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Rodzicielstwo”