GWIAZDKA i prezenty

Wszystko o byciu mamą
Awatar użytkownika
tamirka
Kontakt:

Re: GWIAZDKA i prezenty

Post autor: tamirka » 24 lip 2013 08:41

A ja myślę, że najbardziej cieszą spersonalizowane prezenty, dopasowane dokładnie do konkretnej osoby ;) Ja sama na przykład o wiele bardziej zadowolona jestem z rzeczy która wymagała choć odrobiny wysiłku niż jedynie wyłożenia na nią pieniędzy.
Znacie może taki generator? Można za jego pomocą wyczarować koszulki, kubeczki albo inne rzeczy z wzorem jaki tylko sobie wybierzemy.,
Podarowałam taki kubeczek z rodzinnym zdjęciem swojej mamie, Była zachwycona.

Awatar użytkownika
kier
Kontakt:

Post autor: kier » 06 wrz 2013 18:11

Dziewczyny a co sądzicie na temat takich luksusowych zestawów do golenia (marka Muhle - kiedyś brat z Anglii wspominał, że fajna). Tak się zastanawiam czy nie zamówić dla meża na Święta Bożego Narodzenia ;) Chciałabym właśnie aby było to coś oryginalnego i wyjątkowego ;)
No i myślę, że mój mąz ucieszyłby się - szczególnie, że bardzo lubi dbać o siebie.

Awatar użytkownika
jagodka
Kontakt:

Post autor: jagodka » 19 lis 2013 07:46

Ja jeszcze się zastanawiam nad jednym z takich zestawów do pokera. Chciałabym podarować go swojemu mężowi :) Co o tym sądzicie?

kreatynka

Post autor: kreatynka » 22 lis 2013 16:58

Zbliża się gwiazdka. A ja wpadłam chyba na rewelacyjny pomysł na prezent - lekcje śpiewu. Co o tym myślicie? Moje dziecko bardzo lubi śpiewać. :) Niektóre dźwięki jej wychodzą inne zaś nie. Takie lekcje będą przydatne ?

dari_a_81

Post autor: dari_a_81 » 25 lis 2013 21:04

Ja mam akurat już nastolatkę więc post będzie raczej skierowany do takich mam :) Ja zamówiłam srebrne sztyft z niebieskim topazem, w jej ulubionym kolorze:
Obrazek
A przy okazji i dla siebie, natrafiłam na promocję, więc się cieszę cała sobą. To już drugie zakupy moje w tym sklepie, rewelacyjna biżuteria moim i nie tylko zdaniem, polecam od serca.

kreatynka

Post autor: kreatynka » 28 lis 2013 12:57

ja co prawda dzieci mam już starsze , po 17 lat, ale w tym roku zamówiłam foto książki od dzieciństwa do teraz, myślę że pomysł im się spodoba, gdy opuszczą dom będą mieli swoje pamiątki. A sama strona prosta w obsłudze, każde zdjęcie układamy jak chcemy ;)

jagodzianka

Post autor: jagodzianka » 30 lis 2013 00:54

My w tym roku zastanawiamy się nad kupnem dla córki dwuletniej namiotu do pokoju żeby miała się gdzie chować bo bardzo to lubi. I dla syna mojej koleżanki jest moim chrześniakiem ma 5 lat kupujemy program na komputer, zastanawiam się tylko którą serię wybrać. Miałyście już to może? Generalnie nie wiem jak wam ale mi wydaje się że takie zabawki są najlepsze bo rozwijają umiejętności dziecka a przecież wiadomo, że dziecko w tym wieku najbardziej chłonie wiedzę. Rozmawiałam z moją koleżanką która pracuje w szkole i twierdzi, że dzieci w szkołach teraz mają duże problemy z koncentracją i zapamiętywaniem ;/ Dlatego wydaje mi się że kupno takiego programu zwłaszcza jeśli dziecko dużo czasu spędza przed komputerem jest dobrym pomysłem. Do trzeciego chyba maja tam promocję przedświąteczną dlatego jutro zamawiam :) No i zostanie mi jeszcze tylko prezent dla męża z tym zawsze mam największy problem ;/

Awatar użytkownika
green

Post autor: green » 03 gru 2013 13:04

Na takie prezentowe okoliczności mam swoja wypróbowaną stronę. Zaglądając tam nieodmiennie znajduje wyjątkowe, unikatowe prezenty zrobione przez ludzi z pasją. Znajdziecie tam również duży wybór stroików świątecznych, ozdób świątecznych - które mogą być bardzo dobrym pomysłem na drobny symboliczny prezencik świąteczny.

Margo33

Post autor: Margo33 » 19 gru 2013 21:29

Ja mam pomysł dla tych, co nie mają za dużo do wydania, ale chcą kupić coś ładnego i oryginalnego - polecam biżuterię ręcznie robioną, np. bransoletkę z onyksu za 6 zł. Poza tym jeśli nie onyks to inne kamienie bądź też rzemyki czy shamballa.

Lolka

Post autor: Lolka » 21 lut 2014 14:17

Ja ostatnio czytałam bardzo fajny artykuł. Artykuł dotyczył prezentów dla dzieci i na chrzciny. Z resztą bardzo dużo jest tak ciekawych artykułów na różne tematy. Zobaczcie sobie może wam pomogą te artykuły.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Rodzicielstwo”