GWIAZDKA i prezenty

Wszystko o byciu mamą
boyork

Re: GWIAZDKA i prezenty

Post autor: boyork » 27 kwie 2014 13:04

książki to najlepszy i najbardziej uniwersalny prezent, jak nie wiem co kupić to najczęściej zaglądam na strony z recenzjami, gdzie czasami polecają różne pozycje

nina_ky

Post autor: nina_ky » 29 kwie 2014 11:10

Z własnych doświadczeń mogę powiedzieć, że kupuję zabawki na sprzedajemy.pl lub olx.pl dla moich dzieci. Tam szukam z tego względu, że zawsze można trafić jakieś ciekawe, dobre jakościowo prezenty w cenach niższych niż w tradycyjnych sklepach z zabawkami, typu Smyk.

Awatar użytkownika
majesty24

Post autor: majesty24 » 22 maja 2014 11:06

Jak dla dzieci to zabawki na pewno są dobrym pomysłem. Dla dorosłych osób można kupić książki, jakąś fototapetę. Niektórzy są np. smakoszami kaw i herbat wiec można im kupić paczkę dobrej kawy lub młynek. Również dobrym pomysłem może być wyjście do restauracji, jesłi jest ot nasz "druga połówka" Tak naprawdę pomysłów na prezent jest tyle ile osób ,które chce się obdarować.

Awatar użytkownika
Oluchna

Post autor: Oluchna » 23 maja 2014 12:17

W zeszłym roku na Dzień Dziecka 2-letni chrześniak męża dostał jeździk. Ile mąż się naszukał razem z ojcem chłopca... To typowo męska działka, więc oni patrzyli na ten prezent niejako pod swoim kątem, zupełnie jakby sami mieli z niego korzystać ;). A tymczasem pojazdy elektryczne, choć spore, są jednak za małe dla takich dużych koni, a oni wybierali, przebierali, kręcili nosem, że ten ma znaczek nie taki, że tamten nie ma radia, że to, że tamto :). Koniec końców kupili autko, którym mały był zachwycony, a to było w tym wszystkim przecież najważniejsze.

Awatar użytkownika
kier
Kontakt:

Post autor: kier » 04 cze 2014 12:32

Mój mąż jest generalnie dużym fanem survivalu ;)W zeszłą gwiazdkę sprawiłam mu jeden z takich noży wojskowych.
Był bardzo zadowolony z prezentu ;) Teraz sprawię mu jakiś markowy scyzoryk ;)

mamuska1001

Post autor: mamuska1001 » 24 cze 2014 13:10

Ja dziecku kupiłam kocyk :) Polarowy, ciepły, w rozmiarze 110x140 cm :) Synek bardzo lubi się na nim bawić, zabiera go na placyk :D Kocyk jest w Kubusia Puchatka. Kupiłam go w internecie. Fotkę wstawiam wam na dole :) Myślę, że to dobry pomysł na prezent. Motyw z ulubionej bajki spędzi dziecku radość, a przy okazji dziecko może się nim nakryć, bawić się, zabrać na wycieczkę... A wy jak uważacie?

Mariota

Post autor: Mariota » 27 cze 2014 19:24

To ja postawiałam bardziej na sprzęt do domu. Tylko ze teraz każdy ma jakąś nową funkcje. Jest wiele gadżetów i nie wiadomo na co sie zdecydowac. Dobrze ze po pewnym czasie poszukiwań trafiłam i troche sobie poczytałam, bo niby jestem kobieta ale na takich sprzętach jednak mało sie znam.

Awatar użytkownika
Anna84

Post autor: Anna84 » 21 lip 2014 12:11

już tak wcześnie kupujecie prezenty? :O jeszcze pół roku zostało ^^

kasia2_3

Post autor: kasia2_3 » 11 lis 2014 15:12

Ja wymyśliłam, że w tym roku do prezentu dla dziecka zamowie jeszcze list wideo od Mikołaja, takie coś nowego myśle, że dziecko się ucieszy fajna niespodzianka :)

ulalegowicz

Post autor: ulalegowicz » 13 gru 2014 22:06

W mojej rodzinie wszyscy chcemy być dziećmi, więc wszyscy chcą dostawać prezenty.Czasem śmiejemy się, że te prezenty są takie "tobie - sobie". Np. mama dostanie w tym roku składkową wyciskarkę do soków Hutom, bo to ona najczęściej dba o to, żebyśmy się wszyscy zdrowo odżywiali. Siostra dowiedziała się dokładnie, jak to jest z tą wyciskarką, że jest bardziej wydajna o lepsza od sokowirówki.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Rodzicielstwo”