GWIAZDKA i prezenty

Wszystko o byciu mamą
SzalonaMama

Re: GWIAZDKA i prezenty

Post autor: SzalonaMama » 18 sie 2018 15:38

Ja myslałam żeby mojemu facetowi kupić na gwiazdke perfumy hugo boss deep red tester, takie perfumy jak hugo boss deep red tester na pewno by mu się bardzo spodobaly. On lubi mocne męskie perfumy a z tego co sie oreintuje hugo boss deep red tester jest własnie takiego rodzaju perfumem. Dzieki niemu na pewno będzie czuć sie świetnie.

Martusia87

Post autor: Martusia87 » 25 sie 2018 00:20

Nie wiem jak wy, ale ja postanowiłam niedawno zrobić mojemu mężowi bardzo oryginalny prezent z okazji naszej rocznicy ślubu... :) Jako, że Krystian jest zapalonym kajakarzem to postanowiłam wymienić mu wiosła na nowe. Tylko wiecie jak to jest z pasjami naszych mężczyzn - kompletnie nic na ten temat nie wiedziałam...

Szymonka

Post autor: Szymonka » 06 lis 2018 11:49

Na pewno tutaj https://mania-perfum.pl/pl/promocje są ciekawe męskie zapachy. Jeśli chcemy komuś zrobić prezent, to warto zerknąć jakie do tej pory na osoba używa perfumy lub też zamówić próbki i na tej podstawie wybrać odpowiedni zapach. Nie da się ukryć, że wybór jest tam spory. Mają tam również zawsze wiele promocji.

Dosia

Post autor: Dosia » 11 lis 2018 14:43

Zbliża się Gwiazdka, a ja nie mam pomysłu na prezent dla męża. Najlepszym rozwiązaniem byłby zakup jakiegoś dobrego kosmetyku, ponieważ lubi je okazjonalnie dostawać. Popatrzcie, jakie tu są Wody i perfumy męskie Calvin Klein . Ta marka ma cudowne męskie zapachy. Może wybiorę spośród tej oferty jakiś? Najlepsza byłaby chyba nuta cedrowo-piżmowa. Jest tu kilka takich, więc jeden z nich raczej zamówię.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Rodzicielstwo”