Rozstępy

Wszystko o byciu mamą
Sanczeska

Rozstępy

Post autor: Sanczeska » 08 maja 2016 17:31

Szukam sprawdzonego sposobu na rozstępy. Idzie lato, a tu wstyd się pokazać w krótkich spodenkach koleżanka była na zabiegach laserem Resurfx w Vici Clinic i była bardzo zadowolona. Podobno starczą nawet 3 zabiegi i jest efekt. Polecacie? Korzystał ktoś z lasera? Kremów i maści mam już dość, nic nie dają :(

Karolcia89

Re: Rozstępy

Post autor: Karolcia89 » 09 maja 2016 10:59

Ja niestety tuż po porodzie nie mogłam pozwolic sobie na zmyślne produkty pielęgnacyjne ponieważ obawiałam sie, ze moje dziecko cierpiące na azs "wchłonie" substancje które wklepuje w swoje ciało np. z mlekiem, wiem, moze troche panikuje ale lepiej dmuchac na zimne. Dlatego tuż po porodzie uzywałam takich samych kosmetyków co moje dziecko, stosując się do porad dotyczących azs u niemowląt.

RenuJi

Post autor: RenuJi » 09 maja 2016 19:16

Ja tak generalnie boję się wszystkiego co z laserami związane, ale niestety w moim przypadku rozstępy są bardzo widoczne i powiem szczerze, że nie znoszę tych pasków na brzuchu. W związku z tym pomyślałam sobie, że zacznę stosować tego typu środek jak specjalistyczna oliwka do ciala. Moje znajome zawsze polecały mi produkty Palmers, więc w końcu kiedy już lato za progiem zamierzam coś zrobić ze swoim ciałem.

Rntr

Post autor: Rntr » 10 maja 2016 15:52

Nie martw się takimi rzeczami. Czy to jest naprawdę problem życiowy? Nie wydaje mi się. Jak się komuś nie będzie podobało to nie będzie patrzył.

Spawago

Post autor: Spawago » 11 maja 2016 09:47

Coraz więcej osób ma rozstępy. Wszystko dlatego, że bawimy się w jakieś diety, chudniemy, grubniemy i skóra się naciąga. Potem to jest ciężko naprawić.

kubiaczka

Post autor: kubiaczka » 21 lip 2016 22:33

krem albo olejek od mamas warto stosować, skóra jest bardziej elastyczna i rozstępy mniej widac

Awatar użytkownika
Olga_W

Post autor: Olga_W » 28 lip 2016 11:22

Nie ma skutecznego sposobu na rozstępy. Według mnie jedyne rozwiązanie to operacja plastyczna. Jestem pewna, że aktywność fizyczna pomaga ograniczyć rozstępy, cellulit itd.

wyszczekana

Post autor: wyszczekana » 31 sie 2016 17:10

Jeżeli się zaczyna walkę na samym początku rozstępów to jest jeszcze szansa na sukces. Okazuje się, że body wrapping może być skutecznym pomysłem na zwalczenie rozstępów. Jak się zabrać za ten cały body wrapping? Jeszcze nie tak dawno sama nie wiedziałam, jednak poczytałam sobie w sieci i wiem, jak działać, by było widać efekty.

jasia1

Post autor: jasia1 » 05 wrz 2016 21:57

Też słyszałam o takich zabiegach na rozstępy jak laser Resur FX. Już po 1-2 zabiegach widać ogromną różnicę na skórze. Jest to jeden z lepszych sposobów walki z rozstępami, trochę bolesny ale mamy możliwość znieczulenia się maścią Emla. Można je wykonać w salonie Vici Clinic w Krakowie; na ich stronie w internecie znajdziecie też więcej informacji na ten temat.

Berightback

Post autor: Berightback » 05 paź 2016 14:35

Może zanim postawić na jakiś zabieg, warto jeszcze spróbować z kwasem hialuronowym w formie płynnej, w oddzielnej buteleczce. Wnika do miejsc, gdzie włókna kolagenowe uległy największemu rozerwaniu i je odbudowuje, przez co wyrównuje się powierzchnia skóry i rozstępy nie są już tak widoczne.
Wiem to, bo sama stosuję tą metodę i wyczuwalne efekty wygładzenia skóry czuć już po kilku dniach stosowania, pod warunkiem, że jest to regularne.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Rodzicielstwo”