W jakim wieku jest najlepiej urodzić dziecko

Wszystko o byciu mamą
Bamberka

W jakim wieku jest najlepiej urodzić dziecko

Post autor: Bamberka » 08 kwie 2017 23:14

Jak uważacie, w jakim wieku jest najlepiej urodzić dziecko? Czy lepiej jak się ma lat naście, czy po dwudziestce, czy może później, już po trzydziestce, albo jeszcze później. Ja mam oczywiście swoje zdanie, ale bym chciała się dowiedzieć co sądzicie na ten temat.

Roberto

Re: W jakim wieku jest najlepiej urodzić dziecko

Post autor: Roberto » 11 kwie 2017 19:32

Dzisiaj ten okres się wydłuża i ciężko powiedzieć w jakim. Sa kobiety, które urodziły mając 60, no ale to chyba trochę późno.

korisnilson

Post autor: korisnilson » 05 lip 2018 07:20

W takim, w którym będziesz na to gotowa, ale im szybciej tym lepiej.

martakurek0

Post autor: martakurek0 » 19 lip 2018 16:36

To chyba nie ma gotowego przepisu i jednakowego wieku. Jedna kobieta już jako 19 latka da radę, a inna w wieku 35 nadal nie będzie wystarczająco dojrzała. A jeśli chodzi o aspekt "biologiczny", to myślę, że też nie ma jednej poprawnej odpowiedzi, wszystko zależy od indywidualnych możliwości organizmu :)

ela677

Post autor: ela677 » 19 lip 2018 22:39

To prawda, że na na to nie ma jednej recepty. Jednak coraz więcej kobiet odkłada rodzicielstwo na później, a gdy już się zdecydują, okazuje się, że mają problemy z zajściem w ciążę. Oczywiście są kliniki, takie jak https://www.gyncentrum.pl/, które dają kobietom nowe szanse na rodzicielstwo. Jednak często, wcześniejsza decyzja o rodzicielstwie, nie łączyłaby się z koniecznością leczenia. Myślę, że łatwo przeoczyć właściwy moment.

mamuśka58

Post autor: mamuśka58 » 25 lip 2018 05:57

Kiedyś się mówiło że najlepiej urodzić do 26 roku życia. Teraz kobiety rodzą w różnym wieku. A jak sa problemy z zajściem w ciążę to warto skorzystać z pomocy np kliniki Polmedis. Tu nie tylko kobieta zostanie przebadana. Ale i jej partner. Robi się komputerowo badanie nasienia Pokazuje ono jakie jest nasienie, jego ilość, jakość, żywotność wielkość itp. Wynik jest po paru dniach. A na wizytę umawia się telefonicznie na konkretną godzinę.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Rodzicielstwo”