Jaka dieta podczas karmienia piersią

Wszystko o byciu mamą
Krakowianka

Jaka dieta podczas karmienia piersią

Post autor: Krakowianka » 29 kwie 2017 22:30

Może coś wiecie na temat jak powinna wyglądać dieta podczas karmienia piersią? Może ktoś mi pomoże?

zofialipska

Re: Jaka dieta podczas karmienia piersią

Post autor: zofialipska » 06 sie 2018 15:48

Dietę najlepiej dobierze dietetyk. W ciąży jest to tym bardziej ważne , że mama potrzebuj więcej składników odżywczych i niejednokrotnie należy uwzględnić gorsze wyniki badań. Ja np ciągle miałam anemię. Co podciągnęłąm wyniki przez suplementacje żelazem to zaraz znowu spadały, a jak mi dietetyk do diety właczył odpowiednie warzywa i wszystko zbilansował to w połączeniu z suplementacją do końca ciąży było już wszystko w granicach normy

korisnilson

Post autor: korisnilson » 07 sie 2018 12:53

Przy jakiej diecie czujecie najwięcej energii?

applepie

Post autor: applepie » 21 sie 2018 15:51

dobrze jest brać witaminy przez ten okres, bo maluszek bardzo ich potrzebuje, mój ginekolog zalecil mi brać mama dha premium aż do skończenia karmienia piersią, dziecko ma duże zapotrzebowanie na kwas foliowy, dha, a wiadomo jak to jest z dietą po porodzie, ja to jadłam kanapki, bo młody ciągle glodny i wisial mi na piersi caly dzień, nie było jak zjeść czegoś sesnownego

ODPOWIEDZ

Wróć do „Rodzicielstwo”