Nowa szkoła i trudny wiek

Wszystko o byciu mamą
Taska
Posty: 1
Rejestracja: 09 wrz 2017 21:53

Nowa szkoła i trudny wiek

Post autor: Taska » 09 wrz 2017 21:58

Co myślicie o psychologu dla awanturnika z podstawówki? może przesadzam? Tak myślę, że od samego początku wpływ rodzica na zachowanie dziecka jest kluczowy. Im szybciej uczy się dziecka szacunku, empatii, bliskości i partnerstwa w rodzinie tym później jest łatwiej w wieku nastoletnim i dorosłym. Teraz mamy takie czasy, że wszystko kuleje, relacje, emocje, związki dlatego psychoterapia staje się czymś tak codziennym już, jak pójście do pediatry. W mojej rodzinie psychoterapia Bydgoszcz, bo stąd pochodzę jest obecna od wieku szkoły podstawowej. Wszystko chyba się naprostowało, ale trochę to trwa i chwiejnie wciąż. Czasem trudno samemu dojść do ładu z dzieckiem, polecam zajrzeć na psychoterapia.top . Jeśli coś zakłóca życie codzienne, jest źle, awanturniczo itp. Warto poszukać wsparcia u specjalisty. Pozdrawiam

Tymoteusz1
Posty: 588
Rejestracja: 26 sie 2016 23:07

Re: Nowa szkoła i trudny wiek

Post autor: Tymoteusz1 » 25 wrz 2017 15:56

Placówki publiczne mało kiedy są przystosowane do indywidualności. Jeśli zależy Ci na dobrym podejściu do dziecka, to powinnaś je posłać raczej w takie miejsce jak pl.academyinternational.pl. Wiem, że stosowane są u nich nowoczesne metody edukacyjne, dzięki czemu dzieciaki czują się tam dobrze. Sprawdź więcej informacji o AcedemyInternational i pomyśl, by wysłać tam Twoje dziecko.

Loomlor
Posty: 116
Rejestracja: 08 sie 2017 12:54

Re: Nowa szkoła i trudny wiek

Post autor: Loomlor » 29 wrz 2017 20:29

Zgadzam się z Tobą w 100%. W publicznych szkołach czasem jest po prostu zbyt dużo dzieci, każde chce się przed innym popisać, a kontroli nie ma kto nad nimi sprawować. Dlatego ja wybrałam prywatną szkołę podstawową im Wiktorii Wiedeńskiej w Warszawie, do której od tego roku chodzi mój syn. Msze przyznać, że już widać różnice w jego zachowaniu, a dodatkowo duże postępy w nauce. Widać także, że nauczyciele interesują się dziećmi i na prawdę chcą je czegoś nauczyć :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Rodzicielstwo”