kosmetyki dla dzieci

Wszystko o byciu mamą
Makaron

kosmetyki dla dzieci

Post autor: Makaron » 12 wrz 2018 14:15

Witam, jakie kupujecie kosmetyki dla swoich pociech? Ja własnie mam zamiar zrobić mały prezent córeczce mojej siostrze i zrobić jej małą wyprawkę. Mała będzie za miesiąc z nami. Co sądzicie o takim pomyśle? Chciałabym też kupić jakieś kremiki itp. Co polecacie? Chcę zamówić przez Internet,bo uważam,że wyjdzie mi taniej, jesli chcę kupić tyle rzeczy. Co polecacie ? Bardzo proszę,żeby ktoś pomógł mi coś wybrać dla tak malego dziecka (do kilku miesięcy), pozdrawiam

narcyzja

Re: kosmetyki dla dzieci

Post autor: narcyzja » 21 wrz 2018 09:42

Kosmetyki dla dzieci nie mogą być te najtańsze, musisz szukać firm które mają historie na naszym rynku, jedna z takich firm jest Johnsonsbaby, chce zacząc używać husteczek dla dziecka z tej firmy, oraz dla siebie wkładek laktacyjnych. Wydaje mi się że będzie to idealne rozwiązanie dla mnie przy wzmożonej laktacji

Wiewiórka

Re: kosmetyki dla dzieci

Post autor: Wiewiórka » 24 wrz 2018 10:22

Tutaj raczej nie o cenę chodzi, a o jakość, a nie od dziś wiadomo, że cena nie zawsze będzie szła w parze z jakością. Twierdzenie więc, że wyższa cena to gwarancja lepszych kosmetyków jest zdecydowanie twierdzeniem fałszywym. Trzeba przede wszystkim czytać składy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Rodzicielstwo”