Szkoła Policealna Omega - technik dentystyczny

O naszych kochanych pociechach… i kłopotach z nimi.
kreatynka

Szkoła Policealna Omega - technik dentystyczny

Post autor: kreatynka » 24 sty 2014 08:15

Szkoła Policealna Omega w Warszawie otwarła kierunek Technik dentystyczny.

Po zakończeniu nauki, może ubiegać się o pracę w:
- państwowych i prywatnych pracowniach protetycznych i ortodontycznych
- poradniach protetycznych, ortodontycznych, stomatologicznych
może prowadzić własną pracownię techniczno-dentystyczną w ramach zarejestrowanej działalności gospodarczej

Słuchacz Policealnej Szkoły Ochrony Zdrowia „Promed – Omega” podczas nauki zawodu zdobywa umiejętności:
- samodzielnego wykonywania i naprawy protez, aparatów ortodontycznych, szyn
i epitez
- projektowania modeli protez

-Nauka trwa 5 semestrów
Nabór trwa od 1-go lutego

Awatar użytkownika
green

Re: Szkoła Policealna Omega - technik dentystyczny

Post autor: green » 10 mar 2014 12:48

Dziewczyny a jak myślicie czy po kierunku opiekun osób osób starszych będzie można znaleźć pracę?

kreatynka

Post autor: kreatynka » 17 kwie 2014 15:14

Polecam Pixbook. Znajdziecie tu oferty fotoksiążek Schoolbook. Świetna sprawa jeśli chodzi o pamiątki szkolne. Sprawdźcie.

skoczka

Post autor: skoczka » 06 cze 2014 00:15

Bardzo dobre kierunki studiów znajdziecie w Wyższej Szkole Pedagogicznej im. Janusza Korczaka . Sprawdźcie, można również wybrać studia podyplomowe. Bardzo dobry poziom.

KasiaMama
Kontakt:

Post autor: KasiaMama » 27 cze 2014 11:10

Ja nie jestem ekspertem polegam na zdaniu moich znajomych, którzy takie szkoły kończyli bądz własnie do takich policealnych szkół uczęszczają. Zatem biorąc pod uwage co słyszałam, to z największą ilością dobrych opinii spotkałam się jesli chodzi o państwowe szkoły policealne, jak Medyczna szkoła w Katowicach - bo tu mieszkam to wiem :) - tez mają kierunek technik dentystyczny - no, a że państwowa szkoła to darmowa rzecz jasna.
:king:

zuzka10

Post autor: zuzka10 » 19 kwie 2016 11:42

Moja siostra uczęszcza do szkoły policealnej i z tego co wiem jest bardzo zadowolona z wyboru. Sama zastanawiam się nad kontynuowaniem nauki i myślę nad zapisaniem się do policealnego technikum optycznego.
Porzuciłam szkołę kilka lat temu i teraz bardzo tego żałuję. Jakby nie patrzeć wykształcenie jest bardzo ważne.

Inatka93

Post autor: Inatka93 » 10 wrz 2018 16:54

Hm, mnie zaś interesuje higienistka stomatologiczna i wiele osób uważa, że profesjaedukacja, szkoła w Warszawie będzie najlepszym wyborem do nauki. Tam zajęcia są całkiem tanie, a nauczanie na wysokim poziomie. Kierunek ten zainteresował mnie ze względu na mamę, która jest dentystką. Mogłabym razem z nią pracować i jej pomagać. Tylko na początek musiałabym się przeprowadzić, a to jednak nie jest takie proste znów..

DominikaD32

Post autor: DominikaD32 » 17 wrz 2018 17:32

Myślę, że możesz również zwrócić uwagę na ofertę szkoły Cosinus ponieważ mają świetnie przygotowaną bazę kierunków które dopasowane są do potrzeb rynkowych. Ja zdecydowałam się na Opiekuna Medycznego i naprawdę jestem zadowolona z prowadzonych zajęć, przygotowania nauczycieli oraz że jest to szkoła w pełni darmowa. Niedługo mam egzamin kwalifikacyjny także trzymajcie kciuki, aby się udało!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze dzieci”