zdrowie dziecka najważniejsze !

O naszych kochanych pociechach… i kłopotach z nimi.
mokka

Re: zdrowie dziecka najważniejsze !

Post autor: mokka » 02 wrz 2016 10:45

Zazdroszczę, ledwie mi się udało syna przekonać do pójścia na basen. Wiemy że aktywność jest ważna ale trudno młodzież przekonać do tak oczywistych prawd :D

pepitka

Post autor: pepitka » 09 wrz 2016 08:41

Nie wyobrażam sobie nie podawać niczego moim dzieciom, przecież maluchy tak szybko łapią choróbska! Teraz poluje na immunofort i zamierzam codziennie rano przy śniadanku podawac maluszkom. Lepiej zapobiegać, z całą pewnością.

Zuzik

Post autor: Zuzik » 28 wrz 2016 16:35

Żeby zapewnić dziecku zdrowie, to chyba najważniejsze jest jednak odżywianie. Trzeba zadbać o zdrowy jadłospis, w którym zagoszczą naturalne składniki, o regularne przebywanie na powietrzu, spacery i zabawy. Myślę, że warto też wyeliminować, na ile się da zanieczyszczenia, przetworzone pokarmy i ogólnie rzecz biorąc chemiczne produkty, kosmetyki.

krak

Post autor: krak » 19 maja 2018 20:47

O tego typu tematach często znajduję informacje na stronie bodyandmind.

bednarka

Post autor: bednarka » 21 cze 2018 18:28

Zgadzam się. Dla mnie również zdrowie mojego dziecka jest najważniejsze, jednakże zdaję sobie sprawę z tego, że są choroby, którym nie da się zaradzić. Na przykład ospa wietrzna, która wywołana jest przez wirusa. Jak sami wiecie, oznaką ospy wietrznej jest najczęściej bardzo swędząca wysypka, po której następuje drastyczny rozwój choroby. Na szczęście jest to zazwyczaj łagodna choroba i nie powinna budzić żadnego niepokoju.

yokoyoko

Post autor: yokoyoko » 27 lip 2018 03:34

W zupełności się z tym zgodzę! Dlatego należy dbać o rozwój dziecka od najmłodszych lat. Na samym początku nawiązaliśmy współpracę z http://agathum.pl/,dzięki którym nasze dziecko mogło liczyć na wczesne wspomaganie rozwoju. Zdecydowanie polecamy!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze dzieci”