Zwierzak dla dziecka

O naszych kochanych pociechach… i kłopotach z nimi.
Inatka93

Re: Zwierzak dla dziecka

Post autor: Inatka93 » 12 cze 2018 18:56

Ogólnie wydaje mi się, że pies jest najlepszym zwierzakiem dla każdego malucha, przy czym to nie pies ma być dla dziecka, a odwrotnie, dziecko dla psa. Wychowywanie go to przecież obowiązek, musi pamiętać o karmieniu, wyprowadzaniu na dwór, głaskaniu, czesaniu.. Na jego barkach powinna spoczywać także wyprawka dla zwierzęcia. Oczywiście Wasza pomoc też się liczy. Niech dziecko wie, że zwierzę to nie zabawka, a przyjaciel ;) .

Loomlor

Post autor: Loomlor » 18 lip 2018 14:33

Jeśli zdecydujesz się na psa, na pewno głównym problemem będzie to jaka jest dla niego najlepsza karma dla psów. Wydaje mi się, że w tej kwestii najlepiej skonsultować się z weterynarzem, który na pewno dobrze doradzi wybór odpowiedniego sposobu żywienia czworonoga :)

zdetka

Post autor: zdetka » 23 sie 2018 14:24

Odnośnie karmy do psów, o której teraz mowa. Naprawdę weterynarz doradza w kwestii żywienia czworonogów? Pytam, ponieważ mi nigdy nie udzielono takich porad. Na szczęście mój pies nie jest wybredny w kwestii żywienia, je wszystko to co mu podaję. Najczęściej kupuję różne karmy, za każdym razem inną. Muszę też przerzucić się na zakupy w sklepach online, bo widziałam że mają niższe ceny.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze dzieci”