Na zakupy z dzieckiem

O naszych kochanych pociechach… i kłopotach z nimi.
foxi

Re: Na zakupy z dzieckiem

Post autor: foxi » 13 sty 2018 08:33

mama89 pisze:
12 sty 2018 18:25
Na zakupy raczej wybieram sklepy internetowe...
Znam ten sklep,
Skorzystałam z ich oferty i kupiłam kocyk na którym wyhaftowali imię dziecka, do którego wybieraliśmy się w odwiedziny, pzdr
biuro rachunkowe Wodzisław Śląski http://ekasc.pl/

Calineczk4

Post autor: Calineczk4 » 01 maja 2018 18:54

Czasami trzeba wziąć dziecko na zakupy, ale jak jest w dobrym humorze, to raczej nie problem :) Mam fajny wózek, Anex Sport, który nadaje się do tego typu wypraw, jest bardzo wygodny :) Nie ma co się ograniczać!

Tymoteusz1

Post autor: Tymoteusz1 » 05 maja 2018 21:42

Ale kto mówi, że mając dziecko trzeba chodzić z nim po sklepach? Przecież istnieje coraz więcej sklepów internetowych, w których możecie znaleźć praktycznie wszystko. Ja robię takie zakupy głównie dlatego, że jest mi tak wygodniej. Przyjemna sprawa, gdy po złożeniu zamówienia, kurier inpost dostarcza je kolejnego dnia. Warto się o tym przekonać.

neonka

Post autor: neonka » 10 maja 2018 18:58

Z młodszym synkiem wole nie chodzic bo jest w wieku buntu i wszystko w zasiegu jego rąk co do nich nie trafi potrafo wywolac atak nerwow krzyków i rzucania sie na podloge :D Starsza córka jest juz w wieku niemalże szkolnym i z nią można sie wybrac gdziekolwiek :D Teraz bedziemy stac przed wyborem stroju na rozpoczecie roky szkolnego we wrzesniu, skorzystamy z porad smyka bo są bardzo konkretne i ciekawie napisane. Tu wiem ze pojde z corka na zakupy na caly dzien by miala mozliwosc wyboru :)

Bizneska

Post autor: Bizneska » 24 maja 2018 09:36

ja kilka razy bylam ale jak mala byla jeszcze malutka i spala w wozku, teraz by to chyba nie przeszlo

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze dzieci”