Prezent dla dziecka na urodzinki

O naszych kochanych pociechach… i kłopotach z nimi.
izabiznes

Prezent dla dziecka na urodzinki

Post autor: izabiznes » 16 kwie 2018 13:50

Witajcie!
Niedługo moja chrześnica ma urodzinki i szukam prezentu dla niej. Nie bardzo wiem co wybrać , zastanawiam się nad taką kuchenką, wyczytałam że mają bardzo dobre jakościowo produkty dla dziecka, wiele mam chwali je sobie . Ta kuchnia jest drewniana więc posłuży małej na długo i pomalowana nie toksycznymi farbami. Jak Wam się widzi taki prezent ?

zdetka

Re: Prezent dla dziecka na urodzinki

Post autor: zdetka » 30 maja 2018 13:42

Ja myślę o zakupie takiego przebrania dla pięcioletniego chłopczyka. Myślicie, że to dobry pomysł na prezent? Nie chciałabym kupować zwykłych ubrań, czy zabawek, które lada moment wylądowałby w koszu.

Ajlar

Post autor: Ajlar » 03 cze 2018 17:08

Przebranie na prezent? Nie sądzę aby to był dobry pomysł. Przecież dziecko nie będzie chodziło w tym na co dzień. Generalnie prezent powinien byc dobrany odpowiednio do wieku dziecka. Ja mam niespełna roczną siostrzenicę i ostatnio kupiłam jej piękne przywieszki do smoczka. Wiadomo, że dzieci często gubią smoki a z taką przywieszką Emilce to nie grozi :)

Mannia

Post autor: Mannia » 08 cze 2018 11:18

Nie ma lepszego pomysłu na prezent dla dziecka niż zabawki! Czy coś jest w stanie sprawić większość radość na twarzy dziecka? Ostatnio zakupiłam spory zestaw zabawek dla mojego siostrzeńca, prosto z Krainy Zabawy. Jak powiedziała mi siostra, był to najlepszy z otrzymanych prezentów urodzinowych. :)

Salomona

Post autor: Salomona » 13 cze 2018 13:02

A które to urodziny? Bo jak np roczek to fajnym prezentem może okazac się duży pluszowy miś. Zerknij na ofertę sklepu galeriabukowski.pl - tu można zamówić misia dowolnej wielkości. Pluszaki te wykonywane sa z bezpiecznych materiałów więc dziecku nic nie grozi podczas zabawy. Misie nie mają żadnych wystających elementów więc nie ma obaw, że dziecko je urwie i się np zakrztusi. Poza tym materiał z którego pluszak jest wykonany jest antyalergiczny wiec nawet maluchy ze skłonnością do alergii mogą się takimi misiami bawić.

Dżej89

Post autor: Dżej89 » 15 cze 2018 15:17

A może warto też byłoby kupić fajny album na zdjęcia? Właśnie zastanawiam się czy nie kupić tak album dziecięcy dla mojej siostrzenicy. Mają tam najróżniejsze wzory albumów, także idzie tutaj znaleźć coś oryginalnego.

hel.kul

Post autor: hel.kul » 18 cze 2018 09:36

Przecież pomysłów w internecie jest bardzo wiele. Wystarczy odwiedzić dobrze wyposażony sklep z zabawkami i artykułami dla dzieci. Bardzo fajną opcją są na przykład jeździki. Koniecznie się zainteresujcie.

ilonacz

Post autor: ilonacz » 21 cze 2018 09:19

Zobacz na kidstown.pl, wiele rzeczy dla swojego dziecka tam kupiłam, a i na prezent też mi się zdarzyło :) Bardzo fajne są np. zabawki Djeco, polecam zbadać temat :)

mama_monia

Post autor: mama_monia » 27 lip 2018 11:58

Ja miałam ostatnio bardzo podobny problem z prezentem dla chrześnicy. Zdecydowałam się kupić właśnie taką kuchenkę, bo mała uwielbia pomagać mamie w kuchni, więc stwierdziłam, że na pewno się ucieszy. No i udało się, zadowolenie było ogromne. Sama tam zamawiałam i jestem zadowolona z jakości i wytrzymałości kuchenki.

Tyaena

Post autor: Tyaena » 30 lip 2018 14:01

moja córeczka w zeszłym miesiącu na swoje urodzinki dostała koszulkę z ulubioną postacią z bajki, była bardzo szczęśliwa :) skorzystałam z kreatora koszulek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze dzieci”