Agencja detektywistyczna.

Ponarzekajmy, pochwalmy, poplotkujmy
kalicki12

Re: Agencja detektywistyczna.

Post autor: kalicki12 » 13 lut 2018 08:26

Czasem są takie sytuacje w życiu, że bez pomocy specjalistów takich jak detektyw ani rusz. Nie tylko jeśli chodzi o sprawy kryminalne, ale też rodzinne czy gospodarcze. Jeśli poszukujecie kogoś zaufanego to zachęcam do zapoznania się z ofertą pana Pawła Aleksandrowicza: detektyw-arcano.pl. To świetny detektyw, zresztą jest także byłym oficerem CBŚ. Warto o nim poczytać.

Chylon

Post autor: Chylon » 27 mar 2018 13:21

Gdyby nie profesjonalizm agencji Kameleon to z pewnością nie miałabym pewności, iż jestem zdradzana przez męża! Powierzyłam im zadanie znalezienia dowodów na niewierność męża. W mgnieniu oka trafili na trop, który wskazał iż koleżanka z pracy jest dużo ciekawsza ode mnie :))) Przykre, ale znalazłam podstawy aby wziąć rozwód.

Giovanna

Post autor: Giovanna » 04 kwie 2018 15:54

Wiem, że firmy również wynajmują agencje detektywistyczne. Konkretnie z Warszawy detektyw był wynajęty przez firme znajomego. Bywają sytuacje trudne, tak jak w tej firmie, gdzie towar ginął, mieli podejrzenia, ale same podejrzenia nie wystarczyły. I tu się agencja detektywistyczna przydała.

Martusia87

Post autor: Martusia87 » 17 kwie 2018 23:33

Wynajęcie detektywa to bardzo droga sprawa... No i druga połówka pewnie szybko się zorientuje, że jest śledzona :/ Jak ja chciałam się dowiedzieć co po pracy robi mój mąż, to zakupiłam aplikację SpyOne :) W zainstalowaniu jej pomógł mi instruktaż, dzięki któremu wszystko poszło mi szybko i sprawnie! Niestety okazało się, że moje przypuszczenia co do zdrady są prawdziwe... Ale nie mówmy o tym! Dziś jestem już szczęśliwą i wolną kobietą, która nie cierpi z powodu niewierności partnera :)

korisnilson

Post autor: korisnilson » 25 maja 2018 09:32

Ile kosztują usługi takiej agencji? Jest skuteczna?

gaja

Post autor: gaja » 16 cze 2018 20:52

Do badań na ojcostwo, to wcale nie trzeba żadnego detektywa wynajmować. Można je zrobić anonimowo i w ten sposób zredukować koszty. Nie są one drogie. Można pobrać wymaz lub mikroślad.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ach ci mężczyźni”