takie twoje hobby

Ponarzekajmy, pochwalmy, poplotkujmy
yokoyoko

Re: takie twoje hobby

Post autor: yokoyoko » 26 maja 2018 00:17

Moje hobby to taniec nowoczesny. Jak tylko czas pozwala to wkładam modne, taneczne ciuchy i ruszam na parkiet. Taniec pozwala mi się wyszaleć, wyrzucić z siebie całą złą energię. Czego chcieć więcej? Tym sposobem jestem bardzo szczęśliwa.

Inatka93

Post autor: Inatka93 » 25 cze 2018 18:06

Ja mam dość niecodzienne hobby. Otóż lubię układać takie kostki yuxin . Może nie mam na koncie zbyt wielu wyczynów, ale układając takie coś, mogę pozwolić myślom odpłynąć głęboko, ale i się porządnie zrelaksować. Raz udało mi się starą kostkę od mamy ułożyć - ale nie wiem jak to się stało, myślami byłam daleko ;) .

korisnilson

Post autor: korisnilson » 02 sie 2018 07:14

Co tydzień chodzę na zajęcia z tańca i pomyślałam, o tym, żeby zabrać moją babcię ze sobą, co sądzicie? Wiek nie powinien wykluczać z życia towarzyskiego. Czy inni seniorzy, których znacie spędzają aktywnie czas?

roputek

Post autor: roputek » 03 wrz 2018 13:42

Jaa ostaaaatnio czytam na temat bukmacherki - https://blogbukmacherski.pl/fortuna-kod-promocyjny/. Wydaje się to ciekawy sposób na spedzanie czasu, a przy okazji może wpadnie parę groszy. Co o tym sądzicie?

Bandzia

Post autor: Bandzia » 05 wrz 2018 21:50

Ja od zawsze lubiłam sztuki walki i różne ćwiczenia ale jakoś nie bardzo miałam czas na treningi więc dopiero niedawno zapisałam się na tai chi mokotów warszawa. To doskonałe ćwiczenia dla osób w każdym wieku. Taichi to nie tylko sztuki walki ale także doskonałe ćwiczenia ruchowo-oddechowe wpływające bardzo pozytywnie na kondycję oraz samopoczucie. Dodatkowo takie ćwiczenia sa relaksujące i bardzo odprężające.

hel.kul

Post autor: hel.kul » 10 wrz 2018 08:54

Jestem ciekawa, czy ktoś z Was interesuje się grą w rzutki. Ostatnio bliżej się temu przyjrzałam i okazuje się, że oprócz tego, że można grać amatorsko w rzutki ze znajomymi to także można śledzić dart wyniki w internecie. Co sądzicie o tej grze? Czy to jest już sport?

kamillo

Post autor: kamillo » 14 wrz 2018 21:39

Powiem Wam, że mam dosyć nietypowe zainteresowanie. Otóż poszukuję w sieci ciekawych blogów na temat sportu i dokładnie przeglądam wpisy. Ostatnio wpadła mi w oko stronka: http://krzysztofprencina.pl/ - znajdziecie na niej informacje ze świata marketingu w sporcie.

mama89

Post autor: mama89 » 16 wrz 2018 22:39

Bieganie jest chyba jednym z najzdrowszych sportów, podczas biegania pracuje każdy mięsień mojego ciała i uwielbiam to uczucie... Podczas okresu jesienni-zimowego uzywam maseczek antysmogowych https://dragonmask.pl/ które znacznie poprawiaja komfort mojego biegania, a ja jestem zdrowsza. W tym sezonie musze jedynie zakupić nowy filtr do maseczki.

łucja99

Post autor: łucja99 » 18 wrz 2018 13:07

Bardzo, ale to bardzo lubię tańczyć. To zawsze mnie w jakiś sposób odpręża i na dodatek spalone zostaną dodatkowe kalorię.
Zastanawiam się nad szkołą tańca tego słynnego Pana https://taniec.com.pl/kc/ Egurroli. Podobno ma w swoim studiu tancerzy z najwyższych półek, gdzie możecie się od nich wiele, naprawdę wiele nauczyć. Jeżeli waszym hobby jest taniec, albo choć troszkę lubicie ruszać się w rytmie muzyki to takie warsztaty są dla was :)

Miranda

Post autor: Miranda » 29 wrz 2018 20:31

Moze to dziwne hobby - ale lubie modele do sklejania sobie kupowac i sklejac wieczorami:) Jakos mnie to odpreza i relaksuje po prostu. Mam juz kikanascie roznych modeli: czolgi, lodzie, samoloty, samochody, a moja kolekcja - sie powieksza caly czas:)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ach ci mężczyźni”