Wasz stosunek do motocykli

Ponarzekajmy, pochwalmy, poplotkujmy
Gladys

Re: Wasz stosunek do motocykli

Post autor: Gladys » 18 sty 2018 15:09

Lubię warkot motocykli, jest w tym cos magicznego, wręcz porywającego. Nakręca mnie to do działania, poprawia humor. Teraz zima, za oknem mam biało od kilku dni, jeździć nie można, można za to poczytać, więc czytam i marzę o wiośnie, jak pewnie każdy z Was :)

korisnilson

Post autor: korisnilson » 26 sty 2018 14:48

Sama nie jeżdzę, ale nie przeszkadza mi to, że ktoś jeździ. Moim zdaniem są rozsądni kierowcy i można im ufać.

SzalonaMama

Post autor: SzalonaMama » 07 lut 2018 18:49

Mój stosunek jest prosty- Kocham Motocykle. Uwielbiam spędzać czas na moich dwóch kółkach, Gdy tylko mąż jest w domu i mogę na chwilę się z niego wyrwać, zaraz biegne do garażu. Jednak w zimę nie pojeżdżę bo jak? Czytam wtedy wiele blogów z których mogę dowiedzieć się wielu przydatnych rzeczy na temat mojej pasji, oraz czerpać inspirację na wycieczki :)
Ostatnio zmieniony 14 lut 2018 17:50 przez SzalonaMama, łącznie zmieniany 1 raz.

mamuśka58

Post autor: mamuśka58 » 14 lut 2018 15:39

Do niedawna nie bardzo zajmowal mnie ten temat. Ale jak mąż kupił synowi motocykl i teraz razem nim jeżdżą to ukrywając strach, sama zaczęłam się dokształcać w temacie. A ostatnio znalazłam artykuł, który wyjątkowo mi się spodobał. Od razu też wydrukowałam i wręczyłam moim panom. No cóż panowie o motocykl trzeba dbać, to nie tylko przyjemność jazdy ale i obowiązek.

Wanda

Post autor: Wanda » 15 lut 2018 13:06

Mój mąż ma motocykl i jeździmy nim razem dość często. Podoba mi się to i sama chętnie zrobiłabym prawo jazdy na motor, ale planuję dziecko i to mi pewnie pokrzyżuje plany.

tatko

Post autor: tatko » 16 lut 2018 03:25

Przymierzam się od tego sezonu do motocykla, uważnie przeglądam wszystkie blogi na ten temat, na które natrafię. Na blogu znalazłem bardzo cenne informacje na temat serwisu po sezonie . Co i jak zrobić, żeby w sezonie nie było niespodzianek. Mam zamiar zacząć od 125 ccm, co daje niezły wstęp do dużego motoru

Elizka

Post autor: Elizka » 19 lut 2018 11:54

Kocham motocykle i nigdy nie przestane. Sama mam swojego ukochanego jednośladowca i jestem na etapie szukania odpowiedniego sklepu, w którym będę mogła się zaopatrzyć na nadchodzący sezon. Powiedzcie mi coś na temat tego > moto-obroty.pl? Bo bardzo zainteresowała mnie ich oferta bogata w różnorodność. A wiecie co jest najlepsze ? Ceny są niezwykle konkurencyjne, dzięki czemu mogę zrobić całe zakupy na wiosnę, oszczędzając jeszcze przeznaczone na to pieniądze.

Miranda

Post autor: Miranda » 17 mar 2018 12:57

Niezly ten sklep, musze to przyznac. A mają moze owiewki motocyklowe? Nadal nie jestem w stanie zrozumiec, dlaczego producenci motocykli montuja tak niskie szyby? Przeciez to zmniejsza komfort jazdy na motorze, prawda? Wg badan wysokosc szyby powinna sie konczyc mniej wiecej na wysokosci naszego nosa, a tak z reguly niestety nie jest. Wyjsciem na to jest zakup i montaz owiewki motocyklowej - macie moze takie w swoich motorach?

lana52

Post autor: lana52 » 25 mar 2018 15:57

Uwielbiam motocykle, to moja pasja! Dbam o nie jak o własne dziecko! Ostatnio, kupiłam nawet pokrowiec, bo bałam się, że coś mu się stanie przez te mrozy i deszcze :(.

korisnilson

Post autor: korisnilson » 09 kwie 2018 09:10

Wydaje mi się, że nie miałabym nic przeciwko.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ach ci mężczyźni”