coś na podjazd

Ponarzekajmy, pochwalmy, poplotkujmy
bierka

Re: coś na podjazd

Post autor: bierka » 13 sty 2018 14:11

wiesz co, jak znajoma szukała projekt tarasu z kostki, to tam wiem że firma zajmowała się również elementami na podjazd, z tego co wiem mają świetne płyty na podjazd, właśnie przeglądam ich stronę. Czytam opinie i widzę że ludzie zadowoleni piszą że mają solidne materiały.

mamuśka31

Post autor: mamuśka31 » 04 sie 2018 08:53

amelka pisze:
30 wrz 2016 13:05
Na podjazd przyda się odwodnienie liniowe.
Zapobiegnie zbieraniu się wody podczas deszczu. Ja zastanawiam się nad zamówieniem czegoś takiego bo raz na jakiś czas mam małe eldorado na podwórku i można się utopić ;)
A myślisz, że montaż takiego odwodnienia po czasie nie będzie problematyczny? Nie trzeba będzie rozkuwać wszystkiego na około?
Sama zastanawiam się nad taką opcją. Czytałam sporo . Wydaje się ok, ale nie ukrywam, że koszty też spore. No i tak sobie gdybam, czy nie dałoby się tego odłożyć w czasie i zamontować odwodnienie później, już po zakończeniu budowy. Jak myślicie?

aktywnamamusia

Post autor: aktywnamamusia » 17 sie 2018 13:37

Zdecydowanie kostka brukowa świetnie zda egzamin. Przy okazji osobom z Warszawy i okolic mogę polecić rzetelną firmę, która zajmuje się pracami brukarskimi, a mianowicie żak ogrody. Przed naszym domem i u teściowej, wykonali naprawdę kawał świetnej roboty, a koszta nas pozytywnie zaskoczyły.

narcyzja

Post autor: narcyzja » 04 wrz 2018 12:15

Na podjazd najlepsza bedzie kostka brukowa, asfalt może po czasie pękac a z kostką nic się nie będzie dziać jeżeli oczywiscie będzie dobrego producenta :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ach ci mężczyźni”